TRANSFERUURTJE 1/2: 'Oplossing Teo in zicht, Neymar heeft transferverzoek'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Oplossing Teo in zicht, Neymar heeft transferverzoek'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer centraal. Intussen zijn de clubs ook nog steeds druk bezig met transfers. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje, om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
De Serie A lijkt wild te zijn van Lukasz Teodorczyk. Want naast Udinese zou ook Lazio geïnteresseerd zijn in de Poolse spits van Anderlecht, dat weet het Sportowe Fakty. RSCA hoopt in ieder geval dat het snel tot een oplossing komt voor de overbodige Pool. Fenerbahce zou zich dan weer opnieuw aan het front hebben gemeld voor Kara Mbodj.

De Belgische interesse in Stephane Omeonga is weer wat concreter geworden. Volgens HLN is het immers Standard dat de voormalige speler van Anderlecht terug naar België wil halen. Het lijkt de Rouches alvast menens, zou zouden voorzitter Bruno Venanzi en assistent-trainer Emilio Ferrera alvast contact hebben opgenomen met de huidige middenvelder van Genoa en zijn entourage.

Nicolas Lombaerts mag/moet beschikken bij KV Oostende, waar hij te zwaar op het salarisbudget doorweegt. En mogelijk komt de oplossing uit eigen land. Volgens Het Nieuwsblad zouden twee Belgische ploegen alvast geïnteresseerd. Ook vanuit het buitenland tonen een drietal clubs belangstelling.

Jonathan Legear is niet meer gelukkig bij Sint-Truiden. De tweevoudige Rode Duivel izou zich er niet meer goed voelen en hij zou de club willen verlaten. Zoals eerder gemeld wil STVV meewerken aan een transfer en volgens HNB zou KSC Lokeren nu van plan zijn een poging te wagen.

BUITENLAND
Volgens The Sun weigert Adrien Rabiot vooralsnog zijn contract te verlengen bij PSG. Liverpool zou nu over de beste papieren beschikken om de Fransman binnen te halen. Neymar zou het Parijse middenveld dan weer versterkt willen zien met Ivan Rakitic, wiens toekomst bij FC Barcelona plots een pak minder zeker is. Ook AS Monaco en Bayern München lonken overigens naar de Kroaat.

Inter wil zich opnieuw manifesteren in de Italiaanse top. De Nerazzurri rondden al verschillende toptransfers af deze zomer en hebben nu opnieuw een fraaie aanwinst beet. Zo wordt ook Keita Baldé een ploegmaat van Radja Nainggolan. De aanvaller wordt gehuurd van AS Monaco, in zijn overeenkomst werd ook afkoopclausule opgenomen.

LEES OOK: Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

Als Anderlecht één speler moest houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

10
10
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

53
53
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

58
58
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

38
38
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

60
60
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

26
26
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

135
135
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

161
161
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

215
215
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

62
62
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

388
388
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

265
265
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

371
371
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

81
81
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

65
65
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

108
108
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

66
66
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

188
188
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

542
542
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

121
121
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

242
242
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

700
700
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

79
79
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

336
336
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

235
235

Meer sportnieuws