De
BBC meldde woensdag dat Chelsea en AC Milan een akkoord hadden bereikt over Fernando Torres. Een dag later geeft
Metro meer informatie. De Spanjaard zou uitgeleend worden, maar het valt nog af te wachten of hij zelf kan rond geraken met AC Milan.
Torres wil wel naar de Italiaanse club, maar zijn loon vormt momenteel nog een probleem, zo klinkt het in de Engelse krant. De aanvaller verdient bij Chelsea meer dan 175.000 euro per week, terwijl AC Milan het niet ziet zitten om dat loon te betalen.
Zo zou Torres flink mogen inleveren als hij bij de Milanese club aan de slag wil. Bij Chelsea lijkt hij overigens op een zijspoor te zijn beland. Zo zat de 30-jarige speler niet in de selectie voor het laatste duel tegen Leicester City.
LEES OOK:
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan