Het is AS Roma menens om Yannick Ferreira Carrasco binnen te halen.
Il Messaggero weet immers te melden dat de Italiaanse vice-kampioen in München rond de tafel zat met Didier Frenay, de makelaar van de flankspeler van AS Monaco.
Ferreira Carrasco staat echter ook in de interesse van Atletico Madrid en Juventus. De twintigjarige vleugelspeler heeft nog maar een contract voor één seizoen bij AS Monaco. De Franse vice-landskampioen zou dan ook al bereid zijn om een bod van vijf miljoen euro te aanvaarden voor het voormalig jeugdproduct van Racing Genk.
Ferreira Carrasco was dit seizoen goed voor vier doelpunten en drie assists in 22 wedstrijden. De Belgische belofteninternational kende een goede start van het seizoen, maar viel eind november geblesseerd uit. Daarna kreeg hij het moeilijk om nog een basisplaats te veroveren en moest hij meermaals tevreden zijn met een plaats in de tribune.
LEES OOK:
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'