De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

33 stemmen
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen Nieuw-Zeeland wist hij dan toch zijn deugddoende goaltje mee te pikken. Dat ging gepaard met een opmerkelijke viering.

Na een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, was KDB erop gebrand om een sterk WK te spelen. Met zijn prestaties in de oefenwedstrijden toonde de spelmaker ook dat hij weer topfit is na het nodige blessureleed. Desondanks was zijn start van het toernooi ondermaats.

LEES OOK: Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

Ban eindelijk gebroken

Tegen Egypte en Iran toonde De Bruyne weliswaar zijn goede wil en legde hij opnieuw de nodige kilometers af. Maar er zat opvallend veel afval in zijn spel en zijn passing was, gezien die hoge norm die hij zichzelf heeft opgelegd, ondermaats. Net zoals zijn afwerking voor doel.

De spelmaker van Napoli kreeg immers de nodige kansen, in de afwerking liep er telkens wel iets fout. Dat was tegen Nieuw-Zeeland aanvankelijk opnieuw het geval. Tot hij in de 66ste alsnog raak trof en zijn land zo op weg naar groepswinst zette. Een doelpunt dat zichtbaar deugd deed.

Doelpunt voor gezin

Ook de viering was opmerkelijk. Zo toonde hij opzichtig zijn voorarm aan de camera, vervolgens gaf hij die voorarm ook een zoen. Daar was een duidelijke reden voor. De Bruyne wees namelijk naar de tatoeage met de namen van zijn kinderen. Een viering met een verhaal achter.

Niet alleen viert hij zondag zijn 35ste verjaardag, er stond nog een mijlpaal op de kalender. "Ik ben vandaag negen jaar getrouwd met mijn vrouw die hier was. En de kinderen waren op televisie aan het kijken in LA. Daarom kuste ik mijn tattoo, waar hun namen prijken", zei hij met een glunderende blik voor de camera's van Sporza.

De Bruyne is nu helemaal vertrokken voor een sterk WK ...

Meest recent

Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

14
14
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

60
60
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

76
76
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

55
55
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

264
264
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

33
33
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

398
398
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

587
587
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

139
139
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

291
291
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

824
824
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

504
504
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

140
140
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

864
864
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

234
234
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

304
304
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

184
184
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

66
66
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

52
52
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

86
86
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

164
164
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

603
603
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

116
116

Meer sportnieuws