Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

door
Sneijder vernietigend na Benfica-Real:

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ontstond een heuse rel na vermeende racistische uitspraken aan het adres van Vinicius Junior. Maar ook Nicolas Otamendi zorgde voor een bizar beeld.

De poppetjes gingen aan het dansen toen Vinicius vlak na rust de score had geopend met een geweldige plaatsbal. De Braziliaan ontkentende vervolgens een opstoot met zijn provocerende viering. In de nasleep daarvan werd de aanvaller volgens het Madrileense kamp racitisch bejegend door tegenstander Gianluca Prestianni.

Bij Benfica ontkent men echter dat het ging om racistische uitspraken en dat Prestianni verkeerd begrepen zou zijn. Vermits hij zijn t-shirt voor de mond hield, zal het ook moeilijk worden op zaken te bewijzen. Het blijft voorlopig wachten op een officiële reactie van de UEFA en een eventueel onderzoek. Maar midden in alle chaos gingen nog meer spelers hun boekje te buiten.

LEES OOK: Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Otamendi laat zich gaan

Eén van de grote aanstokers bij de Portugezen, was Nicolas Otamendi. De Argentijnse aanvoerder heeft sowieso al een kwalijke reputatie en deed die opnieuw alle 'eer' aan. Zo zocht hij nadrukkelijk het conflict op met Kylian Mbappé, wat leidde tot een verbale oorlog met de Fransman. En ook Vinicius kreeg het aan de stok met de Benfica-aanvoerder.

Zijn ruzie met de Braziliaan zorgde bovendien voor een bizar beeld. Midden in de match liet Otamendi immers zijn buikspieren zien aan Vinicius. Otamendi wou daarbij vooral zijn tatoeage van de wereldbeker tonen. Die liet hij zette toen hij in 2022 het WK won met Argeninië. Hier en daar vond men het een gevatte sneer van de verdediger, maar zijn actie leverde hem ook de nodige kritiek op.

Kinderachtig gedrag

Met name Wesley Sneijder toonde zich vlijmscherp. "Dat bij een 1-0-achterstand ... dan ben je toch niet goed bij je hoofd?", trok het Nederlandse icoon van wal bij Ziggo Sport. " Dit is echt zo'n kinderachtig gedrag. Als ik Vinicius was geweest, had ik gezegd: 'Vriend, Messi heeft die wereldbeker gewonnen, niet jij'. En dan nog tegen iemand van Real... Hoeveel Champions Leagues heeft hij gewonnen? Vier, vijf? Bij de verkeerde doe je dat! Dit kun je bij anderen doen, maar niet bij Vinicius."

Zo'n gedrag moet kunnen ...

Meest recent

Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

11
11
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

13
13
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

52
52
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

18
18
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

155
155
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

264
264
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

246
246
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

37
37
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

32
32
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

222
222
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

249
249
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

239
239
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

277
277
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

220
220
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

335
335
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

572
572
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

385
385
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

536
536
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112

Meer sportnieuws