'Hayen houdt adem in: Club Brugge ontvangt monsterbod'

door
'Hayen houdt adem in: Club Brugge ontvangt monsterbod'

In de laatste voorronde van de Champions League hoopt Club Brugge dinsdag in Glasgow een gunstige uitgangspositie te bemachtigen. Daarvoor rekent Nicky Hayen niet alleen op Joel Ordonez, die zijn terugkeer viert in de selectie, maar ook nog op Christos Tzolis. Nochtans zet Crystal Palace alles op alles om de 23-jarige Griek los te weken.

Hier en daar klinkt het dat de Engelsen, die op het punt staan om Eberechi Eze voor een slordige 70 miljoen aan Tottenham te verkopen, hun focus intussen al hebben verlegd op oude bekende Bilal El-Khannouss als vervanger. Crystal Palace zou dan ook begrepen hebben dat Blauw-Zwart niet van plan is om na één jaar al afscheid te nemen van Tzolis.

Nadat ze aanvankelijk naar verluidt reeds 32 miljoen op tafel wilden leggen zou zelfs een verbeterd bod niet volstaan om het Brugse bestuur op andere gedachten te brengen. Nu er na Carlos Forbs met Mamadou Diakhon voor opgeteld ongeveer 14 miljoen al een tweede winger in huis werd gehaald zou Club er nochtans voor kunnen kiezen om te cashen.

LEES OOK: UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Nieuw record in Brugge?

Alleen heeft het die extra centen niet per se nodig. Niet alleen brachten Ferran Jutglà, Maxim De Cuyper, Chemsdine Talbi en vooral Ardon Jashari al heel wat centen in het laatje, de kassa in Jan Breydel is sowieso aardig gevuld. Dankzij die reserves op de spaarrekening kan Club het zich veroorloven om zelfs voor een nieuw record niet overstag te gaan.

Dat blijkt ook in het dossier van Ordonez, waarin het eveneens het been stijf houdt. Mogelijk met een plottwist als gevolg. In tegenstelling tot de verdediger, of eerder ook Jashari, zijn er tot dusver alvast geen signalen dat ook Tzolis zijn weg naar de exit zal trachten te forceren. Integendeel zelfs, al probeert Crystal Palace zijn hoofd wel op hol te brengen.

Monsterbod voor Tzolis

Hoewel na zijn recente contractverlenging volgens Het Laatste Nieuws nu al enkel Hans Vanaken en Simon Mignolet meer verdienen wenkt namelijk alweer een fikse loonsopslag voor de flankaanvaller, die bij Crystal Palace volgens Het Nieuwsblad maar liefst 2,5 keer zijn huidige salaris kan opstrijken. Zelf heeft Tzolis uiteraard wel oren naar dat voorstel.

"Een persoonlijk akkoord is er echter niet gekomen en Tzolis begrijpt het standpunt van Club, dat hij overigens al de hele zomer kent", slaagt de sterkhouder er volgens de krant voorlopig wel in om de kalmte te bewaren. Bart Verhaeghe en co. kruisen alleszins de vingers dat hij zich de komende weken niet meer bedenkt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Tzolis moet hoger mikken dan Crystal Palace

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

74
74
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

149
149
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

146
146
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

305
305
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

128
128
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

312
312
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

110
110
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

171
171
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

155
155
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

242
242
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

618
618
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

150
150
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

264
264
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

223
223
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

108
108
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

339
339
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

353
353
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

258
258
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

267
267

Meer sportnieuws