'Club Brugge rolt spierballen: recordtransfer van tafel'

door
'Club Brugge rolt spierballen: recordtransfer van tafel'

Club Brugge stelde met Mamadou Diakhon eerder op de dag een nieuwe winger voor. Op de flanken lijkt het huiswerk in Jan Breydel daarmee afgerond. Voorlopig althans, want plots wordt Christos Tzolis volop het hof gemaakt door Crystal Palace. Een stand van zaken.

Blauw-Zwart legde vorige zomer 6,5 miljoen op tafel voor de 23-jarige Griek, die dat prijskaartje meteen ruimschoots waard bleek. Om te voorkomen dat hij na amper één seizoen al andere oorden zou opzoeken bedankte Club hem recent dan ook met een contractverlenging tot medio 2029. Dat bleek in Ardon Jashari zijn geval wel weinig te betekenen, al lijkt Tzolis niet van plan om het spel even hard te spelen.

LEES OOK: Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Tzolis niet in etalage

Hoewel hij ondanks een mislukte passage bij Norwich naar verluidt niet weigerachtig staat tegenover de Premier League liet de 24-voudig international, die tegen Rangers alvast gewoon deel uitmaakt van de selectie, al meermaals blijken dat hij geen haast heeft om al te vertrekken. Club maakt zich dan weer sterk dat Tzolis simpelweg niet te koop is. Een stellig standpunt dat door diverse media wordt bevestigd.

"Ongeacht het bod op tafel heeft Club geen enkele intentie om Tzolis te verkopen en wijst het elke poging van Crystal Palace om te onderhandelen af", beweert transferspecialist Sacha Tavolieri. Nu ze op het punt staan om sterkhouder Eberechi Eze voor een zeventigtal miljoen aan Tottenham te verpatsen zouden de Engelsen nochtans bereid zijn om nog een versnelling hoger te schakelen voor diens vervanger.

Club weigert jackpot

Gezien de stugge houding in Westkapelle zal de keuze nog volgens Tavolieri daarvoor allicht echter op oude bekende Bilal El Khannous vallen. Engelse bronnen denken wel dat Club mogelijk overstag gaat voor ongeveer 40 miljoen, maar bij Het Laatste Nieuws weerklinkt een ander geluid. Volgens de krant aarzelde het Brugse bestuur geen seconde om het lucratief aanbod uit Londen resoluut van tafel te vegen.

Na een onderhoud met Tzolis zelf, na zijn flinke loonsopslag een van de absolute grootverdieners in Brugge, verwacht ook Het Nieuwsblad dat Club voet bij stuk houdt. Zelfs een nieuw record zal daar niks aan veranderen, want de bankrekening is al genoeg gevuld. Ondanks de prima verstandhouding valt het wel nog af te wachten of Tzolis na 24 goals en 18 assists in 63 matchen zelf zijn hoofd niet laat gek maken.

Hoeveel is Tzolis waard?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

87
87
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

41
41
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

28
28
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

78
78
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

79
79
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

97
97
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

16
16
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

110
110
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

122
122
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

138
138
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

258
258
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

195
195
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

286
286
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

42
42
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

159
159
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

161
161
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

605
605
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

341
341
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

380
380
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

394
394

Meer sportnieuws