KRC Genk vreest: Karetsas kondigt knaltransfer aan

door
KRC Genk vreest: Karetsas kondigt knaltransfer aan

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. De amper 17-jarige aanvallende middenvelder brak al op zeer jonge leeftijd door in de hoofdmacht van KRC Genk en werd ook al een Griekse international, tot grote spijt van de Rode Duivels.

Afgelopen seizoen liet Karetsas wekelijks al knappe dingen zien, maar dit seizoen is het seizoen van de bevestiging. Hij heeft in Genk nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 20 miljoen euro, maar de middenvelder kondigde nú al een toptransfer aan.

LEES OOK: 'Transfertwist Karetsas: Genk wrijft zich in de handen'

Plannen staan vast

Kos Karetsas wil dit seizoen nog schitteren bij KRC Genk, maar volgend jaar wil het Griekse toptalent de stap hogerop zetten. “Ja volgend seizoen wil ik die stap zetten. Ik ga daarover niet rond de pot draaien. Normaal gezien zijn we van plan om dit seizoen nog te knallen. Je weet natuurlijk nooit wat er gebeurt, maar normaal gezien ja.”

De Griekse Belg is aldus vastberaden om volgende zomer te vertrekken bij KRC Genk. Het jeugdproduct van RSC Anderlecht ging in 2020 naar de jeugd van KRC Genk en via Jong Genk kwam hij al snel in de A-kern terecht. Daar liet hij meteen monden openvallen als 16-jarige pupil. Een stap naar het buitenland lonkt.

Grootmachten in de rij 

Karetsas staat op het lijstje van zowat elke Europese grootmacht. Ook bij de Griekse nationale ploeg liet de middenvelder zich al zien. Onder meer het Bayern München van Vincent Kompany werd in het verleden al nadrukkelijk genoemd. Zoals het er nu naar uitziet ligt een transfer na dit seizoen al vast. Karetsas wil bevestigen bij KRC Genk en dan naar het buitenland trekken.

Is Karetsas na komend seizoen klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

4
4
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

30
30
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

65
65
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

64
64
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

19
19
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

327
327
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

357
357
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

362
362
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

368
368
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

277
277
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

397
397
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1005
1005
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1202
1202
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

287
287
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

379
379
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

323
323
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

272
272
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

593
593
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

646
646
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

312
312
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1407
1407
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

624
624
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

190
190
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

43
43
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

560
560

Meer sportnieuws