'Renard in overdrive: 2 nieuwe doelwitten bekend'

door
'Renard in overdrive: 2 nieuwe doelwitten bekend'

Anderlecht houdt het momenteel even rustig wat betreft inkomende transfers, want eerst moet de veel te ruime kern afgeslankt worden. Toch is er op verschillende posities nog versterking nodig en dus blijft sportief directeur Olivier Renard druk in de weer.

De teller staat tot dusver op zes nieuwkomers met Hatenboer, Cvetkovic, Keita, Saliba, Llansana en Camara. Daardoor heeft Paars-Wit momenteel overschot op het middenveld, maar achterin is er nog vers bloed nodig.

Daar verloor het immers de nodige krachten met Vertonghen en Adryelson. Bovendien is er ook op rechts momenteel een probleem. Sardella ligt nog in de lappenmand en lijkt ook nog op een transfer te azen, terwijl er op Foket niet meer gerekend wordt. Daardoor blijft enkel nog de jonge Maamar over.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Renard wil weer in MLS shoppen

Een extra rechtsachter is dus mogelijk geen overbodige luxe. Renard zou daarvoor rondspeuren op bekend terrein, want hij zou opnieuw in de MLS willen shoppen. De Argentijnse journalist Mariano Olsen meldt dat Anderlecht gepolst heeft naar Juan David Mosquera.

De 22-jarige Colombiaanse international is momenteel aan de slag bij Portland Timbers. Daar kwam hij sinds de zomer van 2022 93 keer in actie, waarbij hij vier keer scoorde en tien assists gaf. Hij ligt nog vast tot eind 2027 en zijn marktwaarde wordt geschat op 3 miljoen euro. Ook Spartak Moskou zou op hem azen.

Toptalent blijft in beeld

Daarnaast is vooral centraal achterin de nood aan versterking nijpend. Met Hey, Simic en Keita zijn er momenteel slechts drie centrale verdedigers. Mogelijk kan een oud doelwit een oplossing gaan bieden.

Fotbolldirekt meldt immers dat Anderlecht nog steeds interesse toont in Bleon Kurtulus, die enkele maanden geleden al genoemd werd. Met zijn achttien jaar is de Zweed echter wel nog piepjong, terwijl er juist meer ervaring nodig lijkt te zijn. Bovendien krijgt Anderlecht concurrentie van Brentford, Como en Genoa. Halmstads zou iets meer dan 2,5 miljoen euro eisen voor zijn toptalent.

Goede doelwitten voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

6
6
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

18
18
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

43
43
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

72
72
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

27
27
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

29
29
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

511
511
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

234
234
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

263
263
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

135
135
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

179
179
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

249
249
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

285
285
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

128
128
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

187
187
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

276
276
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

148
148
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

229
229
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

212
212
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

402
402
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

166
166
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

178
178
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

157
157
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

330
330
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

245
245

Meer sportnieuws