‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

door
‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

De wintermercato zit erop, maar dat betekent zeker niet het einde van de transfergeruchten. Zweedse media komen naar buiten met het nieuws dat RSC Anderlecht achter toptalent Bleon Kurtulus aast. De 17-jarige verdediger werd onlangs nog opgenomen in de top 60 grootste talenten ter wereld, samen met onder meer wonderkind Lamine Yamal.

Anderlecht haalde centrale verdedigers Adryelson en Lucas Hey afgelopen wintermercato binnen en zagen onder meer Amando Lapage naar Westerlo vertrekken. Olivier Renard schuimt nog steeds de transfermarkt af op zoek naar opportuniteiten. Paars-Wit gaat de concurrentie aan met tal van Europese clubs in de strijd om Kurtulus.

LEES OOK: Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

Groot talent

Kurtulus is een Zweedse jeugdinternational en kwam al zeven keer in actie voor Halmstads BK. Bij de Zweedse eersteklasser heeft de verdediger nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 400.000 euro. Het 17-jarige toptalent staat niet enkel op de radar van Anderlecht, maar volgens Fotboll Direkt lonken verschillende Europese clubs.

In eigen land ligt Hammarby op de loer, maar ook Anderlecht wil volgende transferperiode toeslaan. Kurtulus werd door The Guardian onlangs nog opgenomen in een lijst van de beste talenten ter wereld. Halmstads wil de beloftevolle verdediger graag behouden en denkt ook dat het voor zijn ontwikkeling het beste is om volledig door te breken bij de club.

Vraagprijs

Toch weet de Zweedse club dat het niet gemakkelijk zal zijn als de Europese clubs komen aankloppen. Er wordt alvast gesproken over een vraagprijs van 8 miljoen Zweedse kronen, omgerekend 710.000 euro. Anderlecht blijft Kurtulus alvast op de voet volgen en mogelijk haalt Renard weer een toptalent naar de club. Met RSCA Futures heeft de Brusselse club alvast een troef in handen.

Ben jij tevreden over het transferbeleid van Renard bij Anderlecht?

Meest recent

Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

3
3
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

18
18
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

31
31
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

25
25
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

144
144
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

162
162
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

207
207
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

106
106
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

238
238
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

195
195
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

156
156
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

642
642
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

67
67
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

101
101
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

35
35
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

89
89
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

54
54
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

55
55
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

122
122
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

58
58
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

225
225
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

144
144
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

134
134
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

51
51

Meer sportnieuws