‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

487 stemmen
‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

De wintermercato zit erop, maar dat betekent zeker niet het einde van de transfergeruchten. Zweedse media komen naar buiten met het nieuws dat RSC Anderlecht achter toptalent Bleon Kurtulus aast. De 17-jarige verdediger werd onlangs nog opgenomen in de top 60 grootste talenten ter wereld, samen met onder meer wonderkind Lamine Yamal.

Anderlecht haalde centrale verdedigers Adryelson en Lucas Hey afgelopen wintermercato binnen en zagen onder meer Amando Lapage naar Westerlo vertrekken. Olivier Renard schuimt nog steeds de transfermarkt af op zoek naar opportuniteiten. Paars-Wit gaat de concurrentie aan met tal van Europese clubs in de strijd om Kurtulus.

LEES OOK: Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Groot talent

Kurtulus is een Zweedse jeugdinternational en kwam al zeven keer in actie voor Halmstads BK. Bij de Zweedse eersteklasser heeft de verdediger nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 400.000 euro. Het 17-jarige toptalent staat niet enkel op de radar van Anderlecht, maar volgens Fotboll Direkt lonken verschillende Europese clubs.

In eigen land ligt Hammarby op de loer, maar ook Anderlecht wil volgende transferperiode toeslaan. Kurtulus werd door The Guardian onlangs nog opgenomen in een lijst van de beste talenten ter wereld. Halmstads wil de beloftevolle verdediger graag behouden en denkt ook dat het voor zijn ontwikkeling het beste is om volledig door te breken bij de club.

Vraagprijs

Toch weet de Zweedse club dat het niet gemakkelijk zal zijn als de Europese clubs komen aankloppen. Er wordt alvast gesproken over een vraagprijs van 8 miljoen Zweedse kronen, omgerekend 710.000 euro. Anderlecht blijft Kurtulus alvast op de voet volgen en mogelijk haalt Renard weer een toptalent naar de club. Met RSCA Futures heeft de Brusselse club alvast een troef in handen.

Ben jij tevreden over het transferbeleid van Renard bij Anderlecht?

Meest recent

'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

82
82
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

111
111
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

184
184
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

127
127
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

238
238
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

106
106
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

402
402
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

473
473
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

320
320
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

550
550
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

127
127
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

242
242
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

351
351
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

117
117
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

452
452
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

400
400
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

471
471
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

842
842
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

197
197
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

198
198
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

387
387
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1877
1877
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

180
180
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

178
178

Meer sportnieuws