‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

487 stemmen
‘Anderlecht aast op één van de grootste talenten ter wereld'

De wintermercato zit erop, maar dat betekent zeker niet het einde van de transfergeruchten. Zweedse media komen naar buiten met het nieuws dat RSC Anderlecht achter toptalent Bleon Kurtulus aast. De 17-jarige verdediger werd onlangs nog opgenomen in de top 60 grootste talenten ter wereld, samen met onder meer wonderkind Lamine Yamal.

Anderlecht haalde centrale verdedigers Adryelson en Lucas Hey afgelopen wintermercato binnen en zagen onder meer Amando Lapage naar Westerlo vertrekken. Olivier Renard schuimt nog steeds de transfermarkt af op zoek naar opportuniteiten. Paars-Wit gaat de concurrentie aan met tal van Europese clubs in de strijd om Kurtulus.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Groot talent

Kurtulus is een Zweedse jeugdinternational en kwam al zeven keer in actie voor Halmstads BK. Bij de Zweedse eersteklasser heeft de verdediger nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 400.000 euro. Het 17-jarige toptalent staat niet enkel op de radar van Anderlecht, maar volgens Fotboll Direkt lonken verschillende Europese clubs.

In eigen land ligt Hammarby op de loer, maar ook Anderlecht wil volgende transferperiode toeslaan. Kurtulus werd door The Guardian onlangs nog opgenomen in een lijst van de beste talenten ter wereld. Halmstads wil de beloftevolle verdediger graag behouden en denkt ook dat het voor zijn ontwikkeling het beste is om volledig door te breken bij de club.

Vraagprijs

Toch weet de Zweedse club dat het niet gemakkelijk zal zijn als de Europese clubs komen aankloppen. Er wordt alvast gesproken over een vraagprijs van 8 miljoen Zweedse kronen, omgerekend 710.000 euro. Anderlecht blijft Kurtulus alvast op de voet volgen en mogelijk haalt Renard weer een toptalent naar de club. Met RSCA Futures heeft de Brusselse club alvast een troef in handen.

Ben jij tevreden over het transferbeleid van Renard bij Anderlecht?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

8
8
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

52
52
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

45
45
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

106
106
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

232
232
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

151
151
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

50
50
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

546
546
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

399
399
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

391
391
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

306
306
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

569
569
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

303
303
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

445
445
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

125
125
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1939
1939
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

171
171
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

253
253
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

229
229
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

342
342
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

169
169
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

162
162

Meer sportnieuws