'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

door
'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

De spelers van Club Brugge zijn momenteel grof wild op de transfermarkt. Jongens als Ardon Jashari, Raphael Onyedika, Bjorn Meijer, Chemsdine Talbi, ... worden allen gelinkt aan een vertrek. En ook een transfer van Maxim De Cuyper staat in de sterren geschreven.

De inmiddels 24-jarige linksback is een rasproduct van Club Brugge en sloot er al op prille leeftijd aan in de jeugdopleiding. De Cuyper maakte ook al vroeg debuteren bij de eerste ploeg. Maar zijn echte doorbraak kwam er pas na een succesvolle huurbeurt van twee seizoenen aan KVC Westerlo.

Sinds De Cuyper terug is van zijn avontuur in de Kempen, is hij niet meer weg te denken in de Brugse basiself. Als sterkhouder pakte hij inmiddels de titel en de beker met Blauw-Zwart. Ondertussen heeft hij ook een vaste plaats bij de nationale ploeg veroverd. De stap naar een topcompetitie ligt dan ook voor de hand.

LEES OOK: ‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Bod uit Premier League

In de voorbije weken werd De Cuyper alvast, te pas en te onpas, gelinkt aan verschillende Europese ploegen. Nu begint er echter ook concreet wat te bewegen. Zo meldt transferexpert Nicolo Schira dat Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod heeft ontvangen. Meer bepaald van Brighton and Hove Albion.

De Engelse middenmoter, de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Premier League-top, zou zo'n 18 miljoen euro veil hebben voor de Belgische back. Een bod dat de vermeende vraagprijs van 20 à 25 miljoen benadert. Maar de speler zou inmiddels zelf aan de handrem hebben getrokken.

Voorkeur voor Milaan

De Cuyper heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een bestemming in Zuid-Europa verkiest. En vanuit die hoek heerst eveneens interesse. AS Roma heeft hem op de verlanglijst staan, maar ook AC Milan trekt al geruime tijd aan zijn mouw. De Rossoneri zien in hem een ideale opvolger voor Théo Hernandez, die goed op weg is naar Saudi-Arabië. En volgens bovengenoemde bron heeft De Cuyper zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar San Siro. Er zou zelf sprake zijn van een principe-akkoord over een contract tot medio 2029. De speler zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil wachten tot de Italianen echt doordrukken.

Wat zou volgens u de beste stap zijn voor De Cuyper?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

35
35
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

110
110
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

213
213
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

71
71
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

182
182
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

238
238
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

93
93
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

252
252
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

90
90
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

44
44
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

427
427
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

395
395
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

73
73
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

258
258
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

182
182
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

49
49
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

307
307
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

61
61
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

677
677
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

641
641
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

244
244
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

237
237
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

364
364
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

316
316

Meer sportnieuws