‘Engelse toptransfer voor Rode Duivel: 30 miljoen euro’

door
‘Engelse toptransfer voor Rode Duivel: 30 miljoen euro’

De zomermercato belooft weer heel wat aardverschuivingen, ook voor enkele Rode Duivels wacht een nieuwe uitdaging. In de Serie A spelen met Romelu Lukaku, Kevin De Bruyne, Alexis Saelemaekers en Koni De Winter heel wat Belgen. Laatstgenoemde staat voor een zomerse knaltransfer.

De Winter werd al met een resem clubs in verband gebracht na een ijzersterk seizoen in de Serie A. De 23-jarige verdediger heeft nog een contract tot 2028 bij Genoa met een marktwaarde van 22 miljoen euro. Er is nu ook interesse vanuit Engeland. De vraagprijs voor De Winter is echter niet mals.

Lijstje clubs groeit 

De laatste club die wordt genoemd is Tottenham Hotspur. De Engelse club speelt volgend seizoen in de Champions League na Europa League-winst. In de Premier League kende het echter een rampseizoen. The Spurs zijn op zoek naar verdedigende opties moest Romero de club verlaten.

Daarbij prijkt De Winter hoog op het verlanglijstje. Tottenham zal echter diep in de buidel moeten tasten. Volgens journalist Ben Jacobs vraagt Genoa een bedrag tussen de 25 en 30 miljoen euro. De Italiaanse club haalde de Duivel voor 8 miljoen euro binnen.

Stap hogerop maken

De Winter speelde in het verleden bij Zulte Waregem, Empoli en Juventus. Bij die laatste club kreeg hij geen kansen en koos de verdediger ervoor om andere oorden op te zoeken. In Genoa werd hij wél een groot succes. Vorig seizoen speelde de Belg 25 wedstrijden en scoorde hij 3 keer.

Nu kan De Winter aldus een stap hogerop maken. West Ham United, Crystal Palace, Porto en Benfica werden eerder ook al genoemd. Een stap naar de Premier League lijkt een logische volgende stap voor de Rode Duivel. Tottenham mengt zich alvast ook in debatten.

JOUW MENING TELT:
Zou de Premier League de ideale stap hogerop zijn voor Koni De Winter?

Meest recent

'Club Brugge wil Hugo Broos een plezier doen'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart wordt plots met een opvallende ...

21
21
‘KV Kortrijk verpatst aanwinst: financiële cijfers bekend’

KV Kortrijk is bezig aan Operatie Schoonmaak. De kern gaat opgekuist worden en de club gaat ook nog ...

38
38
‘Union laat Belgische rivaal verweesd achter met transfer'

Union SG heeft in enkele jaren tijd de Belgische top veroverd. Ze wonnen met de titel, de Beker van ...

149
149
Antwerp ziet volgende pion terugkeren naar Nederland

Bij Royal Antwerp FC werd de technische staf door elkaar geschud en ze verliezen nu ook John ...

39
39
Groot nieuws bij Beerschot, Lierse verwelkomt bekende naam

Bij Beerschot hadden ze vandaag twee nieuwsberichten in petto. Er is een speler die de club verlaat ...

77
77
KVC Westerlo haalt oude bekende weer in huis

Bij KVC Westerlo willen ze de eigen jeugdopleiding een stevige impuls geven. De tweede ploeg werd ...

29
29
‘KRC Genk vecht om nieuwe Afrikaanse parel’

KRC Genk kende afgelopen seizoen een wisselvallig seizoen. In de reguliere competitie was de ...

151
151
“Stilte voor de storm? Hugo Siquet dropt opvallende beelden”

Hugo Siquet beleefde een moeilijk seizoen bij Club Brugge. De flankverdediger kwam, zeker naar zijn ...

479
479
“WK 2026 belangrijk” - Witsel geeft antwoord aan Standard

Axel Witsel kwam afgelopen seizoen amper in actie bij Atlético Madrid, maar op het WK voor ...

235
235
Nederlandse club steelt talenten van KRC Genk én STVV

De Belgische clubs focussen meer en meer op de eigen jeugdwerking, maar soms trekken talenten ...

104
104
Lukaku gooit alle Anderlecht-kaarten op tafel: “Dan kom ik”

Romelu Lukaku brak op 16-jarige leeftijd door bij RSC Anderlecht en maakte vervolgens furore in ...

562
562
Leekens velt nu al JPL-oordeel: “Zij hebben streepje voor”

De Belgische clubs zijn aan de voorbereiding begonnen voor volgend seizoen. Dan is het ook weer tijd ...

249
249
‘Hasi vliegt er meteen stevig in, talent op weg naar exit’

Verschillende eersteklassers zijn weer aan de trainingen begonnen. Ook RSC Anderlecht is de ...

446
446
‘Engelse toptransfer voor Rode Duivel: 30 miljoen euro’

De zomermercato belooft weer heel wat aardverschuivingen, ook voor enkele Rode Duivels wacht een ...

92
92
Opvallende naam bij Club Brugge, kink in transferkabel?

Club Brugge is weer aan de trainingen begonnen voor volgend seizoen. Verschillende spelers kwamen ...

705
705
Courtois verbaast en gooit ploegmakker openlijk voor de bus

Thibaut Courtois staat met Real Madrid op het WK voor Clubs. Afgelopen nacht werd het Mexicaanse ...

153
153
Ter Stegen vindt drie maanden na scheiding al nieuwe liefde

Marc-André ter Stegen is niet meer zeker van een basisplek bij FC Barcelona en ook naast het ...

41
41
‘Kompany wil monstertransfer FC Barcelona kapen’

Vincent Kompany is momenteel met Bayern München actief op het WK voor Clubs, maar achter de ...

164
164
TRANSFERUURTJE: RSCA en Club Brugge in paniek na transferwending

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

622
622
Vertonghen verrast na afscheid: oude liefde laait op

Jan Vertonghen speelde de afgelopen jaren bij RSC Anderlecht, maar de voormalige Rode Duivel nam aan ...

457
457
Van coach naar kampioen: Vanderhaeghe’s verrassende winst

Yves Vanderhaeghe kende al een knappe trainerscarrière, al zit die de laatste jaren wel wat ...

305
305
Schokkende beelden: dodelijke stadionramp na titelviering

Er duiken vreselijke beelden op vanuit Algerije. Daar ging het plots volledig mis in het ...

51
51
Racismerel rond Rüdiger barst volledig los, FIFA grijpt in

Real Madrid won vannacht op het WK voor Clubs tegen het Mexicaanse Pachuca. De Madrilenen, met ...

106
106
Standard verrast plots met 'comeback van het jaar'

Standard Luik is druk bezig om de selectie voor volgend seizoen rond te krijgen. De Rouches hopen ...

437
437
Einde verhaal voor Snelders? Dit zegt zijn advocate

U kon het hier al lezen, Eddy Snelders heeft zopas zijn straf te horen gekregen van de rechtbank in ...

198
198

Meer sportnieuws