Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

door
Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

Terwijl Romelu Lukaku met de Rode Duivels op zoek is naar kwalificatie voor de achtste finales van het EK, is zijn toekomst op clubniveau nog een groot vraagteken. Hij keert deze zomer terug bij Chelsea na een uitleenbeurt aan AS Roma, maar op Stamford Bridge zal hij niet blijven.

Chelsea wil Lukaku deze zomer absoluut verkopen, alleen is de vraag wie hem kan betalen. Saudische clubs kunnen dat zeker wel, alleen lijkt de voorkeur van Lukaku zelf eerder bij een nieuw Italiaans avontuur te liggen. De voorbije dagen wordt opnieuw AC Milan als mogelijke bestemming genoemd.

LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Conte dropt stevige hint over Lukaku

Maar de grote favoriet om Lukaku binnen te halen, dat blijft toch Napoli. Dat is zeker geen toeval, want Antonio Conte is sinds kort trainer van die club. De liefde tussen de twee is welbekend - onlangs verklaarde Lukaku ze nog eens in een interview.

Woensdag werd Conte officieel voorgesteld aan de pers in Napels en daarbij kwam uiteraard ook het onderwerp-Lukaku ter sprake. Helemaal bevestigen wou Conte de interesse daarbij nog niet, maar hij gaf toch een stevige hint.

Conte wil Lukaku altijd in de ploeg

"Hij is een uitstekende speler. Een echte topper. Meer valt er niet te zeggen", klonk het immers. "Je hoopt altijd dat je een speler als Romelu in je ploeg kan hebben... En niet als tegenstander."

Voor Napoli in actie kan schieten voor de komst van Lukaku, zal het echter eerst Victor Osimhen moeten verkopen. Conte bevestigde nogmaals dat de Nigeriaan in principe zal vertrekken. Daarover werden met het clubbestuur afspraken gemaakt toen Osimhen enkele maanden geleden nog een nieuw contract tekende.

Denk je dat het tot een transfer zal komen?

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

19
19
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

40
40
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

55
55
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

45
45
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

74
74
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

31
31
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

110
110
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

185
185
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

76
76
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

59
59
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

305
305
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

293
293
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

178
178
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

182
182

Meer sportnieuws