Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

door
Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

Terwijl Romelu Lukaku met de Rode Duivels op zoek is naar kwalificatie voor de achtste finales van het EK, is zijn toekomst op clubniveau nog een groot vraagteken. Hij keert deze zomer terug bij Chelsea na een uitleenbeurt aan AS Roma, maar op Stamford Bridge zal hij niet blijven.

Chelsea wil Lukaku deze zomer absoluut verkopen, alleen is de vraag wie hem kan betalen. Saudische clubs kunnen dat zeker wel, alleen lijkt de voorkeur van Lukaku zelf eerder bij een nieuw Italiaans avontuur te liggen. De voorbije dagen wordt opnieuw AC Milan als mogelijke bestemming genoemd.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Conte dropt stevige hint over Lukaku

Maar de grote favoriet om Lukaku binnen te halen, dat blijft toch Napoli. Dat is zeker geen toeval, want Antonio Conte is sinds kort trainer van die club. De liefde tussen de twee is welbekend - onlangs verklaarde Lukaku ze nog eens in een interview.

Woensdag werd Conte officieel voorgesteld aan de pers in Napels en daarbij kwam uiteraard ook het onderwerp-Lukaku ter sprake. Helemaal bevestigen wou Conte de interesse daarbij nog niet, maar hij gaf toch een stevige hint.

Conte wil Lukaku altijd in de ploeg

"Hij is een uitstekende speler. Een echte topper. Meer valt er niet te zeggen", klonk het immers. "Je hoopt altijd dat je een speler als Romelu in je ploeg kan hebben... En niet als tegenstander."

Voor Napoli in actie kan schieten voor de komst van Lukaku, zal het echter eerst Victor Osimhen moeten verkopen. Conte bevestigde nogmaals dat de Nigeriaan in principe zal vertrekken. Daarover werden met het clubbestuur afspraken gemaakt toen Osimhen enkele maanden geleden nog een nieuw contract tekende.

Denk je dat het tot een transfer zal komen?

Meest recent

'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

144
144
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

230
230
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

49
49
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

108
108
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

205
205
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

220
220
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

347
347
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

62
62
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

315
315
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

379
379
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

600
600
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

373
373
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

172
172
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

326
326
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

459
459
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

200
200
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

119
119
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

498
498
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

345
345
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

147
147
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

221
221
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

908
908
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

325
325

Meer sportnieuws