Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

door
Conte geeft grote hint over mogelijke transfer Lukaku

Terwijl Romelu Lukaku met de Rode Duivels op zoek is naar kwalificatie voor de achtste finales van het EK, is zijn toekomst op clubniveau nog een groot vraagteken. Hij keert deze zomer terug bij Chelsea na een uitleenbeurt aan AS Roma, maar op Stamford Bridge zal hij niet blijven.

Chelsea wil Lukaku deze zomer absoluut verkopen, alleen is de vraag wie hem kan betalen. Saudische clubs kunnen dat zeker wel, alleen lijkt de voorkeur van Lukaku zelf eerder bij een nieuw Italiaans avontuur te liggen. De voorbije dagen wordt opnieuw AC Milan als mogelijke bestemming genoemd.

LEES OOK: Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Conte dropt stevige hint over Lukaku

Maar de grote favoriet om Lukaku binnen te halen, dat blijft toch Napoli. Dat is zeker geen toeval, want Antonio Conte is sinds kort trainer van die club. De liefde tussen de twee is welbekend - onlangs verklaarde Lukaku ze nog eens in een interview.

Woensdag werd Conte officieel voorgesteld aan de pers in Napels en daarbij kwam uiteraard ook het onderwerp-Lukaku ter sprake. Helemaal bevestigen wou Conte de interesse daarbij nog niet, maar hij gaf toch een stevige hint.

Conte wil Lukaku altijd in de ploeg

"Hij is een uitstekende speler. Een echte topper. Meer valt er niet te zeggen", klonk het immers. "Je hoopt altijd dat je een speler als Romelu in je ploeg kan hebben... En niet als tegenstander."

Voor Napoli in actie kan schieten voor de komst van Lukaku, zal het echter eerst Victor Osimhen moeten verkopen. Conte bevestigde nogmaals dat de Nigeriaan in principe zal vertrekken. Daarover werden met het clubbestuur afspraken gemaakt toen Osimhen enkele maanden geleden nog een nieuw contract tekende.

Denk je dat het tot een transfer zal komen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

12
12
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

86
86
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

44
44
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

109
109
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

219
219
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

139
139
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

185
185
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

381
381
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

209
209
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

277
277
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

107
107
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

208
208
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

150
150
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

624
624
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws