KRC Genk geeft nog 6 talenten een kans in voorbereiding

door
KRC Genk geeft nog 6 talenten een kans in voorbereiding

Ook bij KRC Genk staat de voorbereiding op het nieuwe seizoen voor de deur. Na een tegenvallend jaar nemen de Limburgers een frisse start, want met Thorsten Fink kwam er al een nieuwe trainer. Dat zal ook gepaard gaan met het nodige verse bloed in de trainerskern.

Met Jarne Steuckers streek er tot dusver al één nieuwkomer neer bij Genk en de verwachting is dat Matte Smets zich ook snel bij zijn ex-ploegmaat en ex-trainer zal voegen. Wie weet is dat al op de eerste training op maandag, want Genk heeft het in zijn aankondiging over de kennismaking met nieuwe aanwinsten - meervoud dus.

LEES OOK: 'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

Genk geeft nog 6 jonkies een kans

Daarnaast zullen de Genkse fans op de eerste training ook heel wat jonge talenten aan het werk kunnen zien. De voorbije weken werden Josué Kongolo (18), Brad Manguelle (16), Thomas Claes (20), Kos Karetsas (16) en Noah Adedeji-Sternberg (19) al definitief doorgeschoven naar de A-kern, maar zij zijn niet de enigen die hun kans krijgen.

Genk laat weten dat in de eerste weken van de voorbereiding nog eens zes talenten uit Jong Genk zich zullen mogen bewijzen aan Fink. Het gaat om linksachters Christian Akpan (19), Alfred Caicedo (19) en Yumeki Yoshinaga (18), centrale verdediger Juwensley Onstein (16), flankaanvaller Wilson Da Costa (17) en spits Naoki Kumata (19).

Vervanger Sobol uit eigen jeugd?

Vooral de aanwezigheid van maar liefst drie jonge linksbacks is opvallend. Er ligt op die positie een vacature, want de uitleenbeurt van Eduard Sobol krijgt geen vervolg. Daardoor beschikt Fink momenteel enkel op Joris Kayembe op de linksback. Het lijkt er dus op dat ze in Genk eraan denken om de leemte intern op te vullen.

Denk je dat er minstens één van hen bij de A-kern zal blijven?

Meest recent

'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

20
20
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

9
9
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

56
56
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

172
172
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

58
58
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

301
301
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

272
272
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

162
162
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

481
481
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

169
169
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

194
194
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

135
135
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

233
233
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

263
263
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

125
125
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

421
421
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

104
104
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

92
92
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

781
781
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

162
162
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

271
271
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

313
313
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

182
182

Meer sportnieuws