De Boeck streng voor Riemer: "Hij heeft gezondigd"

door
De Boeck streng voor Riemer:

Glen De Boeck volgt nog steeds nauwgelet de wedstrijden van zijn ex-ploeg RSC Anderlecht. In de podcast Café Constant spaarde hij zoals steeds de kritiek niet.


"De defensieve organisatie en scorend vermogen waren dit seizoen de grote manco’s bij RSC Anderlecht" liet De Boeck optekenen in de podcast Café Constant. Het laatste doelpunt dat ze slikten in de competitie, was tekenend volgens hem: “Bij KV Mechelen stonden ze met twee aan de bal bij de hoekschop. Daar moet je klaar voor zijn. Nu werd de verdediger van Anderlecht uitgespeeld en had de man aan de bal nog tijd om een sigaar op te steken en een koffie te drinken vooraleer hij de bal voorbracht.” 

Zulke fases zijn er nog teveel volgens de voormalige kapitein van Paars-Wit: “Dat zijn dingen niet kunnen. Het is het ABC van het voetbal en er werd veel te vaak tegen gezondigd dit seizoen. Of ik gek zou geworden zijn van zulke fases als speler? Ja, en ik niet alleen. Als keeper sta je voor janlul."

RIEMER KOP VAN JUT
Dat het Europese parcours toch nog wat glans aan het seizoen kon brengen, wil De Boeck niet geweten hebben: “Dat redt het seizoen van Anderlecht niet. Ze hadden er trouwens al veel vroeger kunnen uitliggen omdat ze constant de mindere waren”. Ook de trainer, Brian Riemer, wordt niet gespaard: “Hoe Anderlecht met een 2-0 bonus aan de wedstrijd in Alkmaar begon door de bal in eigen helft rond te spelen, … dan vraag je om miserie. Met welk wedstrijdplan is Anderlecht daar aan de wedstrijd begonnen? Dat is de verantwoordelijkheid van de trainer”.

LEES OOK: Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Is Riemer verantwoordelijk voor het slechte seizoen bij Anderlecht?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

94
94
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

28
28
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

64
64
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

85
85
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

171
171
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

151
151
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

61
61
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

133
133
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

60
60
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

254
254
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

497
497
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

382
382
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1309
1309
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

697
697
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

183
183
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

390
390
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

349
349

Meer sportnieuws