Club Brugge verslaat Beerschot, Nsoki krijgt rood voor kopstoot

door
Club Brugge verslaat Beerschot, Nsoki krijgt rood voor kopstoot

Club Brugge speelde zaterdag zijn derde oefenduel van de voorbereiding. Na een zege tegen Thes Sport en een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen keek Blauw-Zwart nu degradant Beerschot in de ogen. De landskampioen haalde het met 2-1.


De wedstrijd - voor de gelegenheid twee keer 60 minuten - werd gespeeld op het oefencomplex van De Bruggelingen. Carl Hoefkens had opnieuw een basisplek in petto voor Owen Otasowie. Verder zagen we ook onder meer David Okereke, Ruud Vormer, Ferran Jutgla en Ron Meijer starten bij de thuisploeg. Bij de bezoekers zagen we aanwinsten Marco Weymans en Thibo Baeten aan de aftrap verschijnen.

De wedstrijd was zo'n tien minuten onderweg of Club moest al met tien man voort. Stanley Nsoki ging door het lint en deelde een kopstoot uit aan Baeten. De Fransman mocht meteen gaan douchen. Diezelfde Baeten kon net daarvoor niet scoren en vond Shinton op zijn weg. In de daaropvolgende actie tackelde hij Nsoki, die dat blijkbaar niet kon appreciëren. Club nam na 48 minuten de leiding. Jutgla kopte raak op een hoekschop van Vormer. De Spanjaard scoorde ook al tegen Thes Sport (2x). Beerschot kwam voor de pauze nog dicht bij de gelijkmaker via Vaca, maar die trof het doelhout.

SERVAIS

In de tweede helft zagen we heel wat andere namen bij beide teams. Bij Club mochten onder meer Sowah en Mbamba meevoetballen. De bezoekers trokken de bordjes na 77 minuten in evenwicht. Goossens legde de gelijkmaker eenvoudig binnen. Club trok echter alsnog aan het langste eind. Servais - die net op het veld gekomen was - zette zijn voet heerlijk tegen een vrije trap: 2-1. Gescoord werd er daarna niet meer. Club Brugge boekt zo zijn tweede zege in de voorbereiding.

LEES OOK: Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Moet Club Nsoki straffen?

Meest recent

Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

21
21
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

69
69
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

32
32
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

48
48
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

14
14
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

43
43
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

17
17
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

101
101
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

37
37
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

70
70
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

158
158
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

139
139
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

18
18
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

414
414
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

240
240
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

873
873
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

734
734
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

119
119
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

303
303
Kompany doet boekje open over rivaliteit met Club Brugge

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij Bayern München. In aanloop naar ...

267
267
In Youth We Trust: Anderlecht legt goudhaantje vast

Zowat de enige constante doorheen de vele veranderingen van de voorbije jaren is dat RSC Anderlecht ...

182
182
Club Brugge maakt selectie voor kraker tegen Bayern bekend

Met een verplaatsing naar Bayern München voor de boeg staat Club Brugge woensdag voor een ...

372
372
‘KRC Genk grijpt in na leegloop: RSCA in het gedrang’

Het WK U17 in Qatar staat voor de deur en de selectie van de Belgische jonkies werd bekendgemaakt. ...

401
401

Meer sportnieuws