Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

365
Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

Club Brugge begint maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding. Carl Hoefkens en zijn manschappen trekken dan naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Maar eerst wil de landskampioen zaterdagnamiddag nog vertrouwen tanken in zijn derde duel van de oefencampagne.


Na de behoorlijk vlotte zege tegen Thes Sport, bleef Blauw-Zwart woensdag op een pover 1-1-gelijkspel steken tegen Lierse Kempenzonen. De Bruggelingen hopen zaterdagnamiddag dan ook om aan te knopen met een overwinning. Dan vormt degradant Beerschot VA de tegenstander van dienst. En inmiddels heeft Hoefkens, die pas vanaf volgende week kan beschikken over de internationals, ook zijn basisploeg bekend gemaakt.

De nieuwe T1 brengt andermaal een mix van jongeren en vaste waarden uit de A-kern tussen de lijnen. In doel mag Nick Shinton zich bijvoorbeeld tonen. Voorts geeft hij achterin een nieuwe kans aan Owen Otasowie, die eindelijk weer op de goede weg lijkt te zitten. Hij wordt geflankeerd door Clinton Mata en Stanley Nsoki. Op de flanken wordt dan weer geopteerd voor Antonio Nusa en Bjorn Meijer.

MET OKEREKE
Op het middenveld start Ruud Vormer, afgelopen woensdag nog doelpuntenmaker, samen met Eder Balanta in steun van Cisse Sandra. De grootste verrassing bevindt zich echter vooraan. Zo krijgt aanwinst Ferran Jutgla het gezelschap van David Okereke. De aanvaller is terug naar zijn huurbeurt aan Venezia. In de Nigeriaanse media leek Okereke nochtans te zinspelen op een vertrek, maar nu krijgt hij dus een nieuwe kans om zich te tonen bij zijn broodheer.

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club moet Okereke een volwaardige nieuwe kans geven ...

Meest recent

Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

0
0
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

24
24
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

14
14
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

20
20
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

6
6
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

78
78
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

147
147
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

165
165
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

379
379
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

329
329
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

318
318
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

45
45
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

319
319
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

85
85
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

40
40
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

160
160
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

142
142
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

57
57
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

64
64
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

65
65
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

380
380

Meer sportnieuws