Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

365 stemmen
Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

Club Brugge begint maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding. Carl Hoefkens en zijn manschappen trekken dan naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Maar eerst wil de landskampioen zaterdagnamiddag nog vertrouwen tanken in zijn derde duel van de oefencampagne.


Na de behoorlijk vlotte zege tegen Thes Sport, bleef Blauw-Zwart woensdag op een pover 1-1-gelijkspel steken tegen Lierse Kempenzonen. De Bruggelingen hopen zaterdagnamiddag dan ook om aan te knopen met een overwinning. Dan vormt degradant Beerschot VA de tegenstander van dienst. En inmiddels heeft Hoefkens, die pas vanaf volgende week kan beschikken over de internationals, ook zijn basisploeg bekend gemaakt.

De nieuwe T1 brengt andermaal een mix van jongeren en vaste waarden uit de A-kern tussen de lijnen. In doel mag Nick Shinton zich bijvoorbeeld tonen. Voorts geeft hij achterin een nieuwe kans aan Owen Otasowie, die eindelijk weer op de goede weg lijkt te zitten. Hij wordt geflankeerd door Clinton Mata en Stanley Nsoki. Op de flanken wordt dan weer geopteerd voor Antonio Nusa en Bjorn Meijer.

MET OKEREKE
Op het middenveld start Ruud Vormer, afgelopen woensdag nog doelpuntenmaker, samen met Eder Balanta in steun van Cisse Sandra. De grootste verrassing bevindt zich echter vooraan. Zo krijgt aanwinst Ferran Jutgla het gezelschap van David Okereke. De aanvaller is terug naar zijn huurbeurt aan Venezia. In de Nigeriaanse media leek Okereke nochtans te zinspelen op een vertrek, maar nu krijgt hij dus een nieuwe kans om zich te tonen bij zijn broodheer.

LEES OOK: Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Club moet Okereke een volwaardige nieuwe kans geven ...

Meest recent

Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

20
20
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

52
52
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

36
36
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

150
150
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

69
69
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

342
342
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

363
363
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

331
331
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

749
749
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

170
170
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

229
229
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

333
333
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

52
52
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

533
533
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

202
202
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

169
169
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

62
62
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

73
73
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

461
461
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

267
267
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

597
597
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

128
128
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

146
146

Meer sportnieuws