Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

door
Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

Club Brugge begint maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding. Carl Hoefkens en zijn manschappen trekken dan naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Maar eerst wil de landskampioen zaterdagnamiddag nog vertrouwen tanken in zijn derde duel van de oefencampagne.


Na de behoorlijk vlotte zege tegen Thes Sport, bleef Blauw-Zwart woensdag op een pover 1-1-gelijkspel steken tegen Lierse Kempenzonen. De Bruggelingen hopen zaterdagnamiddag dan ook om aan te knopen met een overwinning. Dan vormt degradant Beerschot VA de tegenstander van dienst. En inmiddels heeft Hoefkens, die pas vanaf volgende week kan beschikken over de internationals, ook zijn basisploeg bekend gemaakt.

De nieuwe T1 brengt andermaal een mix van jongeren en vaste waarden uit de A-kern tussen de lijnen. In doel mag Nick Shinton zich bijvoorbeeld tonen. Voorts geeft hij achterin een nieuwe kans aan Owen Otasowie, die eindelijk weer op de goede weg lijkt te zitten. Hij wordt geflankeerd door Clinton Mata en Stanley Nsoki. Op de flanken wordt dan weer geopteerd voor Antonio Nusa en Bjorn Meijer.

MET OKEREKE
Op het middenveld start Ruud Vormer, afgelopen woensdag nog doelpuntenmaker, samen met Eder Balanta in steun van Cisse Sandra. De grootste verrassing bevindt zich echter vooraan. Zo krijgt aanwinst Ferran Jutgla het gezelschap van David Okereke. De aanvaller is terug naar zijn huurbeurt aan Venezia. In de Nigeriaanse media leek Okereke nochtans te zinspelen op een vertrek, maar nu krijgt hij dus een nieuwe kans om zich te tonen bij zijn broodheer.

LEES OOK: 'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Club moet Okereke een volwaardige nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Vuurwerk in Anderlecht: 4 dossiers in stroomversnelling'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

0
0
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

111
111
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

278
278
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

58
58
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

83
83
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

245
245
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

100
100
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

45
45
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

171
171
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

194
194
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

353
353
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

344
344
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

235
235
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

174
174
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

70
70
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

69
69
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

619
619
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

317
317
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

253
253
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

373
373
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

47
47
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

297
297
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

323
323
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

177
177

Meer sportnieuws