Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

door
Verloren zoon krijgt kans in basiself Club Brugge

Club Brugge begint maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding. Carl Hoefkens en zijn manschappen trekken dan naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Maar eerst wil de landskampioen zaterdagnamiddag nog vertrouwen tanken in zijn derde duel van de oefencampagne.


Na de behoorlijk vlotte zege tegen Thes Sport, bleef Blauw-Zwart woensdag op een pover 1-1-gelijkspel steken tegen Lierse Kempenzonen. De Bruggelingen hopen zaterdagnamiddag dan ook om aan te knopen met een overwinning. Dan vormt degradant Beerschot VA de tegenstander van dienst. En inmiddels heeft Hoefkens, die pas vanaf volgende week kan beschikken over de internationals, ook zijn basisploeg bekend gemaakt.

De nieuwe T1 brengt andermaal een mix van jongeren en vaste waarden uit de A-kern tussen de lijnen. In doel mag Nick Shinton zich bijvoorbeeld tonen. Voorts geeft hij achterin een nieuwe kans aan Owen Otasowie, die eindelijk weer op de goede weg lijkt te zitten. Hij wordt geflankeerd door Clinton Mata en Stanley Nsoki. Op de flanken wordt dan weer geopteerd voor Antonio Nusa en Bjorn Meijer.

MET OKEREKE
Op het middenveld start Ruud Vormer, afgelopen woensdag nog doelpuntenmaker, samen met Eder Balanta in steun van Cisse Sandra. De grootste verrassing bevindt zich echter vooraan. Zo krijgt aanwinst Ferran Jutgla het gezelschap van David Okereke. De aanvaller is terug naar zijn huurbeurt aan Venezia. In de Nigeriaanse media leek Okereke nochtans te zinspelen op een vertrek, maar nu krijgt hij dus een nieuwe kans om zich te tonen bij zijn broodheer.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: hét verschil tussen Club en Union

Club moet Okereke een volwaardige nieuwe kans geven ...

Meest recent

Vanaken onomwonden: hét verschil tussen Club en Union

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

9
9
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

68
68
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

47
47
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

333
333
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

535
535
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

257
257
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

89
89
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

100
100
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

381
381
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

102
102
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

261
261
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

454
454
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

189
189
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

560
560
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

110
110
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

310
310
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

165
165
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

126
126

Meer sportnieuws