Van den Brom op de vingers getikt na 'foutje' tegen Antwerp

door
Van den Brom op de vingers getikt na 'foutje' tegen Antwerp

KRC Genk heeft zaterdagavond een pijnlijke nederlaag geleden op het veld van Antwerp FC. De Limburgers hadden na een dubbele voorsprong nochtans alles in handen. Maar in de absolute slotfase knokte de Great Old zich met twee doelpunten alsnog naar een 3-2-overwinning.


Een zure nederlaag voor Racing, de spelers moeten de hand dan ook in de eigen boezem steken. Al ging ook coach John van den Brom niet vrijuit. De Nederlander besliste om Paul Onuachu, goed voor twee goals en een constante gesel voor de thuisdefensie, vroegtijdig naar de kant te halen. Achteraf gaf de trainer ook toe dat hij dacht dat 0-2-voorsprong geruststellend was. Vandaar ook dat hij Onuachu naar de kant haalde met oog op de bekerfinale en de Play-Offs.

Maar dat bleek dus een inschattingsfout van Van den Brom. Analist Franky Van der Elst tikte hem dan ook op de vingers bij Eleven Sports. "Als hij het gevoel had dat de wedstrijd toen binnen was en Onuachu naar de kant kon halen, maakt hij daar misschien wel een foutje. Want bij 0-2 op 25 minuten van het einde is een wedstrijd natuurlijk nog niet gespeeld. Maar hij heeft wel een punt dat zijn ploeg de wedstrijd zelf uit handen heeft laten glippen", aldus Van der Elst.

POLL: Van den Brom had Onuachu moeten laten staan ...

Meest recent

Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

38
38
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

620
620
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

54
54
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

269
269
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

147
147
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

243
243
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

82
82
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

89
89
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

368
368
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

386
386
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

104
104
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

588
588
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

145
145
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1161
1161
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

485
485
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

403
403
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

228
228
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

917
917
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

146
146
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

238
238

Meer sportnieuws