'Genk moet zich haasten voor opvolger Onuachu'

door
'Genk moet zich haasten voor opvolger Onuachu'

KRC Genk heeft zich helemaal herpakt na de dip van begin dit kalenderjaar. De Limburgers willen binnen anderhalve week dan ook de bekerfinale tegen Standard winnen en gaan vervolgens de strijd aan om de tweede plaats in Play-Off I. Maar ondertussen wordt er ook al richting volgend seizoen gewerkt.


Racing moet in de komende transferzomer allicht op zoek naar vervanging voor enkele sterkhouders. Met name een opvolger voor Paul Onuachu lijkt noodzakelijk. De Gouden Stier is goed op weg om dit seizoen de kaap van de competitietreffers te ronden. Die cijfers, in combinatie met zijn unieke profiel, zullen hem komende zomer ongetwijfeld de nodige aanbiedingen opleveren. Genk kijkt dan ook al rond naar mogelijke opvolgers. Zo meldde Goal.com eerder deze week dat ook Ike Ugbo op het verlanglijstje staat in de Luminus Arena.

De 22-jarige Nigeriaan werd dit seizoen door Chelsea verhuurd aan Cercle Brugge en deed het daar uitstekend met onder meer 16 officiële treffers. Maar Genk zal zich moeten haasten indien het Ugbo effectief willen binnen halen. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt immers dat er heel wat concurrentie op de loer ligt. Volgens de Italiaanse journalist is Chelsea wel degelijk van plan om Ugbo te verkopen. Inmiddels zouden echter al gesprekken zijn opgestart met AS Monaco, Fulham FC en Eintracht Frankfurt.

Vooral Monaco is een gevaarlijk concurrent voor de Limburgers. De Monegasken kunnen via dochterclub Cercle immers de aankoopoptie is zijn huurovereenkomst lichten. Op die manier zouden de andere gegadigden op voorhand kansloos zijn. Die optie bedraagt naar verluidt wel zo'n 5 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club uit het Prinsdom ook zover wil gaan. Een extra seizoen bij Groen-Zwart lijkt in ieder geval uitgesloten.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Ugbo zou een ideale vervanger zijn voor Onuachu ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

46
46
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

150
150
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

20
20
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

80
80
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

127
127
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

303
303
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

78
78
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

207
207
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

232
232
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1745
1745
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

471
471
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

158
158
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

662
662
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

656
656
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws