'Genk moet zich haasten voor opvolger Onuachu'

342 stemmen
'Genk moet zich haasten voor opvolger Onuachu'

KRC Genk heeft zich helemaal herpakt na de dip van begin dit kalenderjaar. De Limburgers willen binnen anderhalve week dan ook de bekerfinale tegen Standard winnen en gaan vervolgens de strijd aan om de tweede plaats in Play-Off I. Maar ondertussen wordt er ook al richting volgend seizoen gewerkt.


Racing moet in de komende transferzomer allicht op zoek naar vervanging voor enkele sterkhouders. Met name een opvolger voor Paul Onuachu lijkt noodzakelijk. De Gouden Stier is goed op weg om dit seizoen de kaap van de competitietreffers te ronden. Die cijfers, in combinatie met zijn unieke profiel, zullen hem komende zomer ongetwijfeld de nodige aanbiedingen opleveren. Genk kijkt dan ook al rond naar mogelijke opvolgers. Zo meldde Goal.com eerder deze week dat ook Ike Ugbo op het verlanglijstje staat in de Luminus Arena.

De 22-jarige Nigeriaan werd dit seizoen door Chelsea verhuurd aan Cercle Brugge en deed het daar uitstekend met onder meer 16 officiële treffers. Maar Genk zal zich moeten haasten indien het Ugbo effectief willen binnen halen. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt immers dat er heel wat concurrentie op de loer ligt. Volgens de Italiaanse journalist is Chelsea wel degelijk van plan om Ugbo te verkopen. Inmiddels zouden echter al gesprekken zijn opgestart met AS Monaco, Fulham FC en Eintracht Frankfurt.

Vooral Monaco is een gevaarlijk concurrent voor de Limburgers. De Monegasken kunnen via dochterclub Cercle immers de aankoopoptie is zijn huurovereenkomst lichten. Op die manier zouden de andere gegadigden op voorhand kansloos zijn. Die optie bedraagt naar verluidt wel zo'n 5 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club uit het Prinsdom ook zover wil gaan. Een extra seizoen bij Groen-Zwart lijkt in ieder geval uitgesloten.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Ugbo zou een ideale vervanger zijn voor Onuachu ...

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

54
54
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

218
218
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

228
228
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

63
63
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

126
126
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

125
125
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

417
417
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

571
571
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

277
277
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws