TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan kan naar Engeland, Anderlecht aan zet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan kan naar Engeland, Anderlecht aan zet'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en in de meeste landen zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft de mogelijkheid om de huurbeurt van Marko Pjaca met één seizoen te verlengen. Zijn makelaar Marko Naletilic gaf bij Juvenews, een online tak van La Gazzetto dello Sport, aan dat de bal in het kamp van de Brusselaars ligt. "Over zijn toekomst kan ik momenteel echter geen antwoorden geven. We kennen de intentie van Anderlecht nog steeds niet. We kijken er wel naar uit", aldus Naletilic. St. Pauli zou de overbodige James Lawrence dan weer definitief willen overnemen.

Het medium Score Nigeria stelt dat KRC Genk allerminst geneigd is om Paul Onuachu komende mercato te laten gaan. De boomlange Nigeriaan zou volop zijn kans krijgen als eerste spits in de Luminus Arena. Enkel een buitenlands miljoenenbod lijkt de Limburgers nog te doen twijfelen. En vermits Galatasaray mikt op een huurbeurt met aankoopoptie, is een overgang naar Istanbul op voorhand uitgesloten. Ianis Hagi wordt dan weer bij Sevilla genoemd, hij mag wel definitief vertrekken.

Tuttomercatoweb weet dat Deportivo Alaves en nog twee andere Spaanse clubs interesse hebben in Gianni Bruno. De 28-jarige aanvaller, die nog tot medio 2022 onder contract ligt, kende een goed seizoen met 12 goals en 3 assists in 32 wedstrijden. Bij een goed bod lijkt hij echter te mogen vertrekken bij Zulte Waregem.

Bij Cercle Brugge gaat er nog maar eens een groot verloop van spelers komen in de zomer. Eén speler van de Vereniging lokt alvast de interesse van het Franse RC Lens. Mouez Hassen zou volgens Franse media op de shortlist staan van de promovendus. Hij zou tweede doelman kunnen worden bij de club van Guillaume Gillet.

Giacomo D'Asaro zou op punt staan om te vertrekken uit de jeugdopleiding van Standard. De 17-jarige aanvaller zou goed op weg zijn om te tekenen bij STVV. In Sint-Truiden hoopt D'Asaro, die ook al Belgisch jeugd-international was, verder te timmeren aan een mogelijke carrière als profvoetballer.

BUITENLAND
Wanneer de lucratieve overname rond is, zou Newcastle United van plan zijn om flink te spenderen op de transfermarkt. En er wordt ook aan een Belg gedacht. Zo meldde Calciomercato dat ook Radja Nainggolan een optie zou zijn. Na zijn huurbeurt aan Cagliari keert de middenvelder in de zomer terug naar Internazionale, maar daar zou hij meteen weer mogen beschikken. Newcastle ruikt dus een opportuniteit, maar er worden nog veel meer namen gelinkt aan een overgang naar St. James' Park.

De afgelopen maanden gonsde het van de geruchten omtrent de toekomst van Timothy Castagne. Crystal Palace, Inter, Lazio, AC Milan, Napoli.... allen werden ze aan de Belgische rechtsachter gelinkt. Er is mogelijk een nieuwe wending in de maak. Volgens Het Laatste Nieuws wil Atalanta het contract van Castagne immers met twee jaar openbreken. Dan moet daar wel een loonsverhoging tegenover staan.

Zijn contract bij PSG loopt dan wel af, Thomas Meunier hoeft zich geen zorgen te maken. De Rode Duivel geniet immers véél interesse. Volgens L'Equipe melden zich immers ook nog twee andere grootmachten uit de Premier League. Ook Chelsea en Manchester United zouden al geïnformeerd hebben bij de rechtsachter. Meunier zal de clubs dus voor het uitkiezen hebben.

Football Insider schrijft dat Liverpool wil proberen om Bukayo Saka weg te halen bij Arsenal FC. De 18-jarige winger werd dit seizoen omgeturnd tot linksachter en brak zo helemaal door. Hij kwam in alle competities samen tot 29 wedstrijden, waarin hij goed was voor drie goals en negen assists.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Premier League zou ideaal zijn voor Nainggolan ...

Meest recent

AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

7
7
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

26
26
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

147
147
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

517
517
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

109
109
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

57
57
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

51
51
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

38
38
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

665
665
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

272
272
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

110
110
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

431
431
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

142
142
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

192
192
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

161
161
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

105
105
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

112
112
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

123
123
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

325
325
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

89
89
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

550
550

Meer sportnieuws