Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? Het blijft voorlopig koffiedik kijken. Krijgt de Rode Duivel eindelijk een echte kans bij Chelsea, of verkast hij naar een andere club, waar hij wel zeker is van speelkansen? Wolfsburg zou in elk geval verregaande interesse hebben.
Volgens de
Braunschweiger Zeitung zou de club van Kevin De Bruyne en Junior Malanda haar inspanningen om Lukaku binnen te halen, nog vergroot hebben. Het zou daarvoor wel Borussia Dortmund moeten aftroeven. Dat zou bereid zijn zo'n 25 miljoen euro op tafel te leggen voor de spits.
Maar Chelsea-coach Jose Mourinho zou het niet zo begrepen hebben op Dortmund, en Lukaku (áls die al ergens heen gaat) liever naar een andere club zien verkassen. Wolfsburg zou al onderhandelingen aangeknoopt hebben met Chelsea.
LEES OOK:
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk