Karl Vannieuwkerke incasseert mokerslag van ex

door
Karl Vannieuwkerke incasseert mokerslag van ex

Vorig jaar gingen Karl Vannieuwkerke (53) en Caroline Vereenooghe (38) uit elkaar. Op zakelijk niveau werkten ze nog wel samen, maar ook daar komt nu een einde aan. Vannieuwkerke kreeg een mokerslag van ex Vereenooghe.

Dag Allemaal laat weten dat Vereenooghe zich terugtrekt als manager van ‘Vive le Vélo’. Zo zijn alle banden tussen Vannieuwkerke en zijn ex definitief doorgeknipt. Sieglinde Olivier wordt de nieuwe manager van het wieleprogramma.

Kinderen

Caroline Vereenooghe zal nu focussen op haar bedrijf Intibio. Een bedrijf dat orthopedische hulpmiddelen voor revaliderende sportpaarden ontwikkelt. Daarmee volgt ze haar grote passie. “Het enige wat het sportanker en de moeder van zijn twee jongste kinderen nu nog bindt, is hun kroost”, klinkt het bij Dag Allemaal.

Jack Odile (5) en Luís Achile (1) zijn de kinderen van Karl Vannieuwkerke en Caroline Vereenooghe. Na zes jaar kwam er echter een einde aan de relatie. Naar verluidt waren een gebrek aan tijd en twijfels over de relatie de redenen voor de breuk. Vannieuwkerke vond in Tine Maertens, een 31-jarig CD&V-gemeenteraadslid in Koekelare, al een nieuwe liefde. 

Geruchten

Ook Caroline zou inmiddels de liefde hebben gevonden, maar dat zijn voorlopig enkel geruchten. ‘Caroline zou naar verluidt ook troost hebben gezocht in de armen van een andere man, maar dat wordt nergens bevestigd’, aldus Het Laatste Nieuws.

Naast ‘Vive le Vélo’ focuste Vannieuwkerke zich ook op KV Oostende en de fusie met Diksmuide. De kustclub werd failliet verklaard, maar dankzij het VRT-sportanker was de club nog niet dood en begraven en kon het met Diksmuide een doorstart maken.

Vind jij dat er na een relatiebreuk nog samen gewerkt kan worden?

Meest recent

Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

44
44
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

21
21
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

81
81
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

264
264
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

104
104
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

121
121
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

217
217
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

555
555
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

225
225
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

306
306
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

296
296
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

354
354
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

234
234
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

91
91
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

762
762
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

174
174
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

543
543
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

169
169
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

348
348
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

184
184
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

179
179
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

402
402
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

611
611
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

131
131
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

752
752

Meer sportnieuws