'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

door
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart dreigt daar tegenover ook enkele sterkhouders kwijt te spelen. Met name een vertrek van Joel Ordoñez begint steeds meer concrete vormen aan te nemen.

Ordoñez speelt inmiddels sinds de zomer van 2022 voor Club, dat hem voor een handvol miljoenen wegplukte bij Independiente del Valle. Het bleek een goede investering. Na een inloopperiode bij Club Nxt greep de verdediger zijn kans bij de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Vorig seizoen groeide hij aan de zijde van Brandon Mechele uit tot één van de steunpilaren.

LEES OOK: Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Toptransfer in de maak

Ondertussen versierde Ordoñez ook een basisplek bij de nationale ploeg van Ecuador, die tweede werd in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiepoule voor het WK. Die straffe opmars bleef niet onopgemerkt. Zo kwam Marseille afgelopen zomer aankloppen. Die transfer ging tot frustratie van de speler niet door, maar uiteindelijk verlengde hij niet veel later toch zijn contract.

Het uitblijven van een deal met L'OM kan zelfs nog goed uitdraaien voor Ordoñez. Ondertussen hebben immers verschillende grotere clubs zich aan het front gemeld. Internazionale wordt bijvoorbeeld al een tijdje genoemd. En ook in de Engelse Premier League is de verdediger grof wild. Volgens TeamTalk volgen Chelsea, Manchester City en Tottenham het dossier van dichtbij. Maar vooral Liverpool FC zou concreet zijn.

Liverpool neemt contact op

De Engelse titelverdediger heeft dringend nood aan versterking in het centrum van de defensie. Marc Guehi, die in zijn laatste contractjaar zit bij Crystal Palace, staat bovenaan de lijst. Bovengenoemde bron beweert dat zijn komst echter onwaarschijnlijk is in januari. En dus zou het vizier nu op Ordoñez gericht zijn. Liverpool scout hem inmiddels al een hele poos en recentelijk zouden nieuwe contacten hebben plaatsgevonden met zijn entourage.

Hoewel hij zijn contract in onlangs nog verlengde tot medio 2029, zou de verdediger zelf alvast graag de stap maken. En Engeland zou zijn persoonlijke voorkeur genieten. Hoewel een transfer na het WK het meest geprefereerde scenario leek, zou ook Club niet op voorhand weigerachtig staan tegenover een vertrek in de wintermercato. Op voorwaarde natuurlijk dat een smak geld op tafel komt. Als Ordoñez vertrekt, is immers ook een directe vervanger welgekomen.

Ordoñez gaat minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

15
15
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

13
13
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

50
50
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

41
41
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

361
361
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

24
24
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

223
223
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

22
22
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

56
56
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

32
32
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

71
71
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

63
63
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

45
45
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

422
422
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

114
114
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

66
66
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

227
227
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

140
140
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

62
62
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

163
163
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

528
528
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

163
163
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

58
58

Meer sportnieuws