Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

stemmen
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als investeerder. Met zijn bedrijf 'NxtPlay' kocht de nationale nummer één zich namelijk in bij ex-club KRC Genk

Het sluitstuk van Real Madrid investeerder met NxtPlay eerder ook al in het Franse Le Mans FC en in het Spaanse CD Extremadura. In de wandelgangen deden al langer geruchten de ronde dat hij ook in het Belgische voetbal naar zo'n interessante oportuniteiten zocht.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Raad van Bestuur

Even kwam Sporting Hasselt ter sprake. Maar uiteindelijk heeft Courtois dus besloten om te investeren in KRC Genk, de club waar hij destijds doorbrak in het profvoetbal. En de doelman maakte meteen duidelijk dat hij niet enkel voor mecenas zal spelen in de Cegeka Arena.

Zo zal zijn zakenpartner namens NxtPlay een zitje opnemen in de Raad van Bestuur. "We zien een investering niet als gewoon geld leggen en daarna geen inspraak hebben. We willen de clubs mee helpen om te groeien door onze knowhow en opinies te geven", werd hij Courtois geciteerd bij DAZN.

Zelf ook betrokken

Maar ook Courtois zelf zal zijn stempel drukken. "Ik kijk veel wedstrijden van KRC Genk. Dus als er een mening aan mij gevraagd kan worden ... . Of als er mogen een interessante speler is, wil ik daar gerust naar luisteren of naar kijken", klinkt het. De Genk-fans zullen het graag horen, iemand als Courtois heeft natuurlijk een enorme aantrekkingskracht.

De doelman benadrukt wel dat hij het volste vertrouwen heeft in de huidige werking en leiding van Racing. "Ik denk dat Genk heel goed werk zoals ze nu bezig zijn. Met Dimitri De Condé en heel de club. Ik denk dat Genk ook zakelijk sterk staat op sportief vlak. Wij willen vooral op commercieel vlak helpen om de club nog internationaler te maken en verder te laten groeien."

Genk doet binnen de drie seizoenen weer mee voor de titel ...

Meest recent

'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

93
93
WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

86
86
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

38
38
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

253
253
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

175
175
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

179
179
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

341
341
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

77
77
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

425
425
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

213
213
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

861
861
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

212
212
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

434
434
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

650
650
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

256
256
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

158
158
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1413
1413
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

123
123
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

59
59
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

392
392
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

203
203
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

268
268
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

232
232
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

226
226

Meer sportnieuws