Sergio Aguero maakt sinds 2011 het mooie weer bij Manchester City. Hij wordt door sommige zelfs bestempeld als de beste spits van de Premier League. Die kwaliteiten zijn ook andere topclubs niet ontgaan. FC Barcelona zou volgens diverse media zich willen versterken met de Argentijn.
Zo wordt gemeld dat Barcelona ongeveer zestig miljoen euro wil betalen voor de spits van Manchester City. In een gesprek met
The Daily Mail wordt dat echter ontkend door het bestuur van de Spaanse grootmacht. Josep Bartomeu, vice-president van de club, zegt dat er geen plannen zijn om hem in te lijven.
Nochtans heeft de Argentijn ook in de Primera Division zijn kwaliteiten al getoond. Vooraleer hij naar Engeland trok, maakte hij al indruk bij Atlético Madrid. Ook onderlinge vetes zouden een
transfer van Aguero naar Barcelona tegenwerken.
LEES OOK:
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd