'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

444 stemmen
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael Onyedika weer terug na zijn campagne op de Africa Cup. Maar de Nigeriaanse middenvelder wordt andermaal aan een vertrek gelinkt, Galatasaray blijft stevig doordrukken voor zijn komst.

De Super Eagles-international verdedigt inmiddels al sinds de zomer van 2022 de kleuren van Club Brugge. Dat betaalde toen net geen 10 miljoen euro om de middenvelder over te nemen van FC Midtjylland. Daarmee is de international tot op heden nog steeds de vierde duurde aanwinst ooit bij de Belgische vicekampioen.

Maar inmiddels toonde hij zich die investering wel waard. Zo groeide Onyedika al snel uit tot een vaste basiskracht bij Blauw-Zwart. Onder Ronny Deila dreigde hij even op een zijspoor te belanden, maar in het voorbije seizoen was hij opnieuw een sleutelspeler bij de Bruggelingen. Ook op Champions League-niveau maakte hij flink indruk.

LEES OOK: Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Nieuw bod uit Istanbul

Een mooie zomertransfer leek dan ook onvermijdelijk. Verschillende clubs snuffelden aan zijn, een doorbraak bleef evenwel uit. En dus is Onyedika nog steeds een speler van Club Brugge. De voorbije weken was hij wel onbeschikbaar wegens zijn Africa Cup-deelname. Inmiddels is hij echter weer op Belgische bodem en sluit hij donderdag terug aan.

Ondertussen blijft Onyedika echter aan een transfer gelinkt worden. De voorbije weken werd al duidelijk dat de middenvelder een belangrijk doelwit blijft bij Galatasaray. Volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad heeft de Turkse kampioen nu ook een nieuw officieel bod neergelegd. Dat werd evenwel prompt geweigerd door Club Brugge.

Géén wintertransfer voor Club

Hoewel Onyedika komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, is Blauw-Zwart allerminst zinnens om mee te werken aan een vertrek. De speler zelf zou nochtans gecharmeerd zijn door Gala, waar hij zou kunnen samenspelen met landgenoot Victor Osimhen. Maar Club wil zijn steunpilaar absoluut houden tot eind dit seizoen. Enkel een absoluut monsterbod zou men nog op andere gedachten kunnen brengen, maar het valt te betwijfelen of Galatasaray zover kan/wil gaan.

Wie is momenteel de belangrijkste pion voor Club?

Meest recent

Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

1
1
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

31
31
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

216
216
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

217
217
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

264
264
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

67
67
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

447
447
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

85
85
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

303
303
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

44
44
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

84
84
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

131
131
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

264
264
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

78
78
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

823
823
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

314
314
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

452
452
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

554
554
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

317
317
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87

Meer sportnieuws