Club Brugge doet gouden zaak: meer details lekken uit

door
Club Brugge doet gouden zaak: meer details lekken uit

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel Ordóñez wel twee sterkhouders die voorbestemd leken om een stap hogerop te wagen alsnog op post. Vooral in die laatste zijn geval tegen zijn zin, want hij wou naar Olympique Marseille verhuizen. Al blijken de plooien intussen wel gladgestreken.

Tenslotte maakte Blauw-Zwart zopas bekend dat Ordóñez zijn contract tot medio 2028 met een jaartje heeft verlengd. Hoewel hij net zoals Ardon Jashari, die uiteindelijk wél naar AC Milan mocht vertrekken, voor een heuse soap zorgde door niet meer in actie te willen komen blijkt er van enige wrevel dus geen sprake. Zaterdag vierde Ordóñez ook al zijn rentree tegen La Louvière.

LEES OOK: 'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Ordonez blijft

De kans lijkt zelfs groot dat hij donderdag tegen AS Monaco opnieuw aan de aftrap verschijnt. Het Laatste Nieuws verwacht alleszins dat Jorne Spileers, die afgelopen weekend reeds halfweg plaats moest ruimen, zijn plekje naast Brandon Mechele centraal achterin zal moeten afstaan. Zaid Romero en Vince Osuji hebben nu zelfs helemaal geen uitzicht meer op speelgelegenheid.

"Al is men bij Club vooral blij dat het na zo'n transfersoap er toch in geslaagd is om Ordóñez nog een seizoen langer aan zich te binden", klinkt het nog bij de krant, volgens wie hij vanzelfsprekend verbeterde voorwaarden kreeg voorgeschoteld. Van een vaste afkoopclausule of concrete afspraken met het oog op een toekomstige transfer zou er evenwel ook nu geen sprake zijn.

Geen garanties

"Garanties op een transfer volgende zomer of een afkoopsom zijn niet in het nieuwe contract van Ordóñez opgenomen. Club heeft niet de gewoonte om dat te doen", klinkt het namelijk nog. Al gaat Het Nieuwsblad er wel vanuit dat de tienvoudig international binnen een jaar alsnog andere oorden zal opzoeken. "Maar in de tussentijd is het wederzijds respect dus wel hersteld."

Ordóñez heeft de knop na de interlandbreak en een onderhoud met Nicky Hayen omgedraaid en focust zich voorlopig volledig op Club Brugge. Ondanks de woelige weken zijn de brokken dus gelijmd, wat nu dus resulteerde in een logische contractverbetering. Al hadden Bob Madou en Dévy Rigaux naar verluidt wel verschillende gesprekken nodig om hem overstag te doen gaan.

Wie is belangrijker voor Club?

Meest recent

Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

1
1
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

25
25
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

15
15
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

15
15
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

108
108
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

249
249
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

108
108
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

123
123
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

67
67
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

125
125
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

423
423
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

143
143
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

82
82
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

615
615
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

183
183
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

44
44
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

828
828
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

149
149
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

276
276
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

493
493
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

807
807
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

969
969
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

226
226
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

140
140

Meer sportnieuws