TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. Verschillende clubs in binnen- en buitenland zijn immers nog druk in de weer op de mercato. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Jupiler Pro League

AA Gent lijkt nog een zeer opmerkelijke transfer te gaan realiseren. Het zou op het punt staan om Michal Skoras weg te halen bij Club Brugge, waar de Poolse winger amper nog aan de bak kwam. Met de overgang zou net geen 3 miljoen euro gemoeid zijn.

Ook Gustaf Nilsson zou Club nog kunnen verlaten. De Zweedse spits is helemaal onderaan de pikorde beland voorin en daarvan zou Samsunspor willen profiteren. De Turkse club zou werk maken van een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Club zou zelf echter ook nog willen toeslaan. Met Leandrinho zou nog een jonge Braziliaanse jeugdinternational op komst zijn. De 20-jarige linksachter zou weggekaapt worden bij Vasco da Gama.

Aaron Leya Iseka is op zoek naar een nieuwe club nadat zijn contract bij CSKA Sofia ontbonden werd. Het jongere broertje van Michy Batshuayi leek even naar België terug te keren, maar dat gebeurt voorlopig niet. Lierse probeerde hem binnen te halen, maar de 27-jarige bleek te duur.

Bij Genk hopen ze nog steeds een uitweg te vinden voor Andi Zeqiri. Even leek Standard opnieuw een optie te zijn voor de Zwitserse spits, maar die piste mag toch weer geschrapt worden. De Rouches vinden hem te duur voor een speler die in zijn laatste contractjaar zit.

Beerschot strikt mogelijk een straffe naam. Ze zouden Genki Haraguchi binnenhalen. De 34-jarige middenvelder is een grote naam in het Japanse voetbal en was ook jarenlang een vaste waarde in de Bundesliga.

Anderlecht zoekt nog een spits en daarbij lag een zeer opvallende naam op tafel. Besnik Hasi drong immers aan op de komst van Norman Bassette, met wie hij nog samenwerkte bij KV Mechelen. De 20-jarige trok deze zomer uiteindelijk op huurbasis van Coventry naar Stade Reims.

Buitenland

Bij Manchester United haalden ze op de valreep nog Senne Lammens binnen en hij ziet mogelijk meteen een concurrent vertrekken. André Onana zou in de komende dagen nog moeten gaan vertrekken. Enkel Turkije en het Midden-Oosten kunnen op dit moment echter nog een uitweg bieden.

Mark van Bommel zou meer dan een jaar na zijn vertrek bij Antwerp weer aan de slag kunnen. De Nederlander kan terugkeren in de Eredivisie, waar hij een kandidaat zou zijn bij FC Twente. Daar zetten ze enkele dagen geleden Joseph Oosting op straat na een dramatisch seizoensbegin.

Had Club spelers als Skoras en Nilsson nog moeten houden?

Meest recent

‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

24
24
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

37
37
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

63
63
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

137
137
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

205
205
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

22
22
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

80
80
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

150
150
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

346
346
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

120
120
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

527
527
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

251
251
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

151
151
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

228
228
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

886
886
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

484
484
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

327
327
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

481
481
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

577
577
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

208
208
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

528
528
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

505
505
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

1272
1272
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

1054
1054

Meer sportnieuws