'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

door
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met een zeven op negen. Ondanks die wederopstanding rust de Vereniging niet op haar lauweren en blijft ze op zoek naar versterking.

Enkele dagen geleden pakten ze nog uit met de komst van een nieuwe spits, want Oumar Diakité werd nog gehuurd van Stade Reims. Daar zal het mogelijk echter niet bij blijven. Cercle zou nog een straffe transfer willen verwezenlijken.

LEES OOK: 'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

Cercle wil revelatie van WK voor clubs

Saudische bronnen melden immers dat Cercle een bod neergelegd zou hebben voor Nasser Al-Dawsari. De 26-jarige middenvelder komt uit voor Al-Hilal, waar de concurrentie op zijn positie moordend is met ook nog Ruben Neves en Sergej Milinkovic-Savic.

Daardoor moest Al-Dawsari vorig seizoen vrede nemen met een rol als invaller. Hij speelde zich deze zomer wel in de kijker op het WK voor clubs, waar hij met Al-Hilal de kwartfinale haalde en in alle vijf de wedstrijden aan de aftrap stond.

Slaagkans lijkt klein

Ook Sporting Braga zou de Saudische international, die erbij was op het WK in 2022, graag willen binnenhalen. De verwachting is echter dat Al-Hilal niet bereid zal zijn om mee te werken aan een (tijdelijk) vertrek.

Trainer Simone Inzaghi zou immers rekenen op Al-Dawsari en hem als een belangrijke pion in zijn selectie zien. De kans lijkt dus klein dat de speler straks effectief in het Jan Breydelstadion te bewonderen zal zijn.

Zou dat een goede transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

28
28
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

65
65
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

59
59
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

103
103
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

337
337
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

444
444
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

114
114
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

142
142
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

91
91
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

395
395
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

101
101
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

182
182
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

362
362
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

274
274
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

448
448
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

166
166
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

730
730
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

729
729
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

667
667
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

271
271
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

1197
1197
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

658
658
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1377
1377
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

226
226

Meer sportnieuws