Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

858
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won zeven van zijn acht wedstrijden, met enkel een nederlaag in de competitie in Mechelen. Het pakte al de Supercup en staat ook op een zucht van de Champions League.

Om de league phase te halen moeten ze enkel nog volgende week Rangers zien af te houden in het Jan Breydelstadion. Dat lijkt te moeten lukken, zeker nadat ze dinsdagavond al de heenmatch in Glasgow met 1-3 wonnen.

LEES OOK: ‘Miljardair kaapt Tresoldi weg: Verhaeghe machteloos’

Vanhaezebrouck niet onder indruk van Tresoldi

Vooral voor de rust maakte Club daarbij indruk, met drie goals in de eerste 20 minuten. In de tweede helft liep het moeizamer en moest Blauw-Zwart zich beperken tot verdedigen. Hein Vanhaezebrouck zag daarbij één speler door de mand vallen.

De analist was niet onder de indruk van de invalbeurt van Nicolo Tresoldi, die bij de rust de geblesseerde Romeo Vermant was komen aflossen in de spits. "Tresoldi verloor ieder duel en bleef onzichtbaar. Ik vind hem niet overtuigend op het vlak van energie, power, drive. Het leek hem al lastig om druk te moeten zetten. Dat was een wereld van verschil met de uitstekend spelende Vermant", merkt hij op in Het Nieuwsblad.

Spitspositie pijnpunt bij Club?

Andere opties had Nicky Hayen dinsdagavond echter niet meteen. Gustaf Nilsson zat wel op de bank, maar is ook pas terug uit blessure. De Zweed kon bovendien vorig seizoen ook niet echt overtuigen. Verder is er enkel nog de piepjonge Kaye Furo.

"De spitspositie kan een pijnpunt worden", vreest Vanhaezebrouck dan ook. "Vermant is oké als nummer één, al had hij in de competitie al mindere matchen. Als Nilsson fit is, gaat Tresoldi dan doorbreken? Club moet maar hopen dat er niets gebeurt met Vermant. Met Tresoldi ga je niet veel potten breken."

Denk je dat Vanhaezebrouck gelijk heeft?

Meest recent

Joos trekt pijnlijke vergelijking tussen Anderlecht en Gent

Zaterdag krijgt Anderlecht op de tiende speeldag van de Jupiler Pro League het bezoek van Westerlo ...

6
6
Union paste voor Belg: "Ze hebben niet gebeld"

Union heeft dit seizoen zijn zaakjes weer goed op orde, want het draait netjes mee bovenaan het ...

8
8
'Floptransfer? Club Brugge neemt standpunt in'

Bij Club Brugge draait het dit seizoen vooralsnog uitstekend, want zowel in de competitie als ...

68
68
‘Miljardair kaapt Tresoldi weg: Verhaeghe machteloos’

Club Brugge zegt het met zoveel woorden: Nicolò Tresoldi is niet te koop, voor geen enkele ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Club kan 70 miljoen vangen, dilemma bij Genk'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Romeo Lavia was afgelopen interlandperiode dé grote revelatie bij de Rode Duivels. De ...

97
97
Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Kevin De Bruyne heeft bij Napoli plots een andere rol gekregen. Onder Massimiliano Allegri staat de ...

51
51
Rooney spaart Tielemans en Lammens niet: ongeziene uithaal

Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael ...

57
57
'Kane hakt transferknoop door: Romano meldt akkoord'

Harry Kane heeft de Ballon d'Or gewonnen. De aanvaller speelt al jaren op een énorm hoog ...

105
105
"Of ik de woorden van Defour hoorde? Ja en het raakte het me"

Steven Defour liet onlangs in een podcast weten dat Norman Bassette in zijn tijd bij KV Mechelen ...

58
58
Crisis bij Standard? Andi Zeqiri velt zijn oordeel

Standard zit na vier nederlagen op rij met een pijnlijke 0 op 12. Toch weigert Andi Zeqiri om van ...

81
81
Nederland in de ban van Belg: "Gemiste kans voor Ajax"

Charles Vanhoutte maakt indruk in Nederland. De Belgische middenvelder van Feyenoord werd tijdens ...

121
121
'Grootmacht is gek op Kane: spectaculair transferplan'

FC Barcelona zou komende zomer drie bekende namen willen verkopen om de komst van Harry Kane te ...

128
128
Vader Yamal in opspraak: 'Spuwde haar in het gezicht'

Niet alleen Lamine Yamal haalde het nieuws in Spanje. Ook zijn vader Mounir Nasraoui deed de ...

277
277
Jackpot Club Brugge? 'Forbs in beeld bij Europese topclub'

Carlos Forbs is bezig aan een geweldig seizoen. De Portugese flankaanvaller zal Club Brugge na het ...

556
556
Standard maakt opvallende financiële cijfers bekend

Standard is een club die al jaren financieel niet rendabel is. De Rouches hebben nog steeds veel ...

132
132
Union SG boekt zeer straffe recordwinst in België

Union heeft een historisch financieel jaar achter de rug. De Brusselse bekerwinnaar sloot het ...

77
77
Nieuwe zorgen om Kompany: BILD onthult details

De gezondheidstoestand van Vincent Kompany (40) blijft de gemoederen in Duitsland bezighouden. De ...

370
370
Dieptepunt op Ballon d’Or: Yamal publiek vernederd

Lamine Yamal werd wereldkampioen en landskampioen, en toch moest hij in Londen toekijken hoe Harry ...

423
423
Laatste seizoen bij KRC Genk of carrière zoals Heynen?

KRC Genk heeft heel wat spelers in de rangen die mogen dromen van een topcompetitie. Zo is er Matte ...

198
198
Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

RSC Anderlecht is de afgelopen tien jaar héél vaak opnieuw begonnen. Te vaak. Dat is ...

178
178
KRC Genk heeft ‘man van 25 miljoen euro’ in de rangen

KRC Genk heeft een paar individuele toppers in de kern rondlopen. De Limburgers hebben op een ...

164
164
Club Brugge flikt het: grote RSCA-droom van Marc Coucke komt uit

Bijna tien jaar geleden nam Marc Coucke RSC Anderlecht over. Dat was tot op heden geen succes. Er ...

1479
1479
Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

444
444
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

83
83

Meer sportnieuws