Anderlecht reist woensdag af naar Moldavië, waar het een dag later zijn terugwedstrijd afwerkt tegen Sheriff Tiraspol in de derde voorronde van de Conference League. Besnik Hasi neemt een allesbehalve complete groep mee naar Oost-Europa.
Na de vlotte 3-0-zege uit de heenwedstrijd zal de trainer immers de nodige pionnen laten rusten. Spelers als Jan-Carlo Simic, Ali Maamar, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard stappen daardoor niet mee op het vliegtuig.
De afwezigheid van Maamar maakt dat Hasi opnieuw zal moeten puzzelen op de rechtsachter. Hij lijkt er te gaan kiezen tussen Tristan Degreef, die in de laatste wedstrijden al een paar keer depanneerde, en de jonge Basile Vroninks, die in Häcken wel door de maand viel.
LEES OOK: Hasi moet puzzelen: bizar experiment bij Anderlecht?
Anderlecht moet Camara stevige poos missenAnderlecht kan immers nog altijd niet rekenen op de geblesseerden Killian Sardella en Ilay Camara. Over die laatste krijgen ze nu slecht nieuws. Het Laatste Nieuws weet dat de Senegalees een hele poos aan de kant zal moeten blijven.
Camara was in de heenmatch tegen Sheriff al na een halfuur uitgevallen met een nieuwe blessure aan de hamstrings. Dat was een enorme domper, want het was pas zijn eerste basisplaats nadat hij de eerste wedstrijden van het seizoen al gemist had door een andere spierblessure.
Pas in september weer terug
Onderzoeken hebben nu aan het licht gebracht dat Camara een scheurtje opgelopen heeft. De verwachting is dat hij daardoor een viertal weken aan de kant zal moeten blijven. Wellicht zal Anderlecht pas na de interlandbreak in september weer op hem kunnen rekenen.
Voorlopig kan Anderlecht dus niet genieten van zijn jeugdproduct, voor wiens terugkeer het deze zomer 4,5 miljoen euro overmaakte aan Standard. Met twee assists in zijn eerste 59 speelminuten was de 22-jarige bovendien ook uitstekend begonnen.