'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

door
'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

Liverpool is tot dusver aan een knetterende transferzomer bezig. Het gooide al honderden miljoenen over de balk voor de komst van Florian Wirtz, Hugo Ekitike, Milos Kerkez en Jeremie Frimpong en aast ook nog op de komst van Alexander Isak. Daarmee worden de plaatsjes op Anfield bijzonder duur.

Zeker ook omdat de verwachte exodus bij de Engelse kampioen vrij beperkt bleef. Het verloor uiteindelijk enkel Trent Alexander-Arnold en Luis Diaz, die naar respectievelijk Real Madrid en Bayern München trokken. Lange tijd zag het er echter ook naar uit dat Virgil van Dijk en Mohamed Salah zouden kunnen vertrekken.

LEES OOK: 'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

Salah vertrekt bij Liverpool

De twee sterkhouders waren vorig seizoen einde contract en wachtten bijzonder lang om de knoop over hun toekomst door te hakken. Uiteindelijk zetten ze allebei toch hun handtekening onder een nieuwe verbintenis voor twee seizoenen.

Vooral bij Salah ging daar een enorme soap aan vooraf en die lijkt ondanks de contractverlenging nog niet voorbij te zijn. Bij Fichajes zijn ze zelfs zeker dat de Egyptische vedette zijn toekomst nu al beslist heeft: nog een jaartje knallen bij Liverpool en dan in de zomer van 2026 vertrekken.

Eén jaartje knallen en dan naar Saudi-Arabië

Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de 33-jarige aanvaller trekken. Salah zou er een riant salaris kunnen gaan opstrijken en na dit seizoen zou hij op die verleiding willen ingaan. Liverpool zou dan ook nog een transfersom kunnen opstrijken.

De Reds lijken echter wel al een beetje op dat scenario te anticiperen door de vele offensieve transfers van deze zomer. Al spelen ze ook nu al de nodige offensieve vuurkracht kwijt. Er was uiteraard het spijtige overlijden van Diogo Jota en Diaz is al vertrokken, terwijl ook Darwin Nuñez nu op weg lijkt naar Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Hilal kan tekenen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
Nainggolan deelt groot privé-nieuws:
Nainggolan deelt groot privé-nieuws: "Even stilgehouden"

Moet Liverpool hem na dit seizoen laten vertrekken?

Meest recent

"Het is gewoon pathetisch!" Coucke trekt snoeihard besluit

De wittebroodsweken van Marc Coucke bij Anderlecht liggen nu al wel een heel lange tijd achter ons. ...

9
9
'Hongaars toptalent op weg naar Jupiler Pro League'

De transfermarkt is nog een maand open en dus zitten er ongetwijfeld nog heel wat transfers aan te ...

15
15
'Genk krijgt opmerkelijk nieuws voor Europese opdracht'

Voorlopig kent KRC Genk nog een rustig seizoensbegin, maar binnen twee weken beginnen ook zij aan ...

21
21
Mysterieuze vrouw verovert hart van Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht, bekend sportjournalist en presentator, verraste vandaag zijn volgers met een wel ...

33
33
Domper voor Beerschot, Seraing shopt bij Standard

Komend weekend gaat ook het seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Vlak voor hun eerste ...

34
34
Na droomdebuut: Hasi onthult plan met Bertaccini

Het seizoensbegin blijft razend druk voor Anderlecht. Donderdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

141
141
Vandenbempt zwaar onder de indruk van Club Brugge

Het lijkt erop dat dé soap van de Belgische transferzomer in de komende uren eindelijk zijn ...

635
635
Weer miljoenen voor Cercle: volgende smaakmaker vertrekt

Cercle Brugge kende dit seizoen alweer een lastige start met een één op zes tegen ...

69
69
"He's back" - Anderlecht pakt uit met rentree oude bekende

Het is bij Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest, maar het huiswerk van Paars-Wit is ...

220
220
Gary Lineker verrast met zet die niemand zag aankomen

Voormalig topspits Gary Lineker lijkt zijn televisiecarrière voort te zetten bij de ...

51
51
'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

Liverpool is tot dusver aan een knetterende transferzomer bezig. Het gooide al honderden miljoenen ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekkers bij Anderlecht, Charleroi kan cashen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

245
245
Viktor Verhulst beroert Antwerp-fans: "Het escaleerde..."

Viktor Verhulst is al lang geen onbekende naam meer in de Vlaamse mediawereld. Als zoon van Studio ...

83
83
Jashari verwezenlijkt droom: 7 (!) clubs afgewimpeld

De transfer van Ardon Jashari lijkt nog maar een kwestie van uren. Club Brugge ging uiteindelijk ...

411
411
5 voor 12 bij Anderlecht: Hasi onthult grootse plannen

Besnik Hasi staat zwaar onder druk bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de voorrondes van de Europa ...

472
472
Mourinho barst in tranen uit na ingrijpende gebeurtenis

José Mourinho neemt het vanavond met Fenerbahçe op tegen Feyenoord namens de Champions ...

62
62
'Union SG ruikt bloed en eist méér dan 10 miljoen'

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

101
101
'Plots grote twijfel over Koni De Winter'

Heel wat geruchten, maar voorlopig weinig nieuws voor de Rode Duivels. Voor één Belg ...

137
137
Antwerp slaat toe en heeft volgende transfer beet

Dat Royal Antwerp FC versterking nodig heeft, dat weet iedereen. Met deze kern zal het heel moeilijk ...

371
371
Na weken zwijgen: De Bruyne zegt nu wél wat er speelde

Kevin De Bruyne is met Napoli bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat binnen een ...

395
395
'Lazio en JPL-club onderhandelen: topdeal in de maak'

Lazio is een club die de nodige spelers heeft en niet iedereen is klaar om al mee te draaien aan de ...

97
97
Anderlecht ziet Neerpede-parel de club verlaten

Bij RSC Anderlecht is een volgende speler vertrekken. Geen speler uit de A-kern, maar een jong ...

222
222
Jashari landt in Milaan, nieuwe details transfersoap

Na een aanslepende soap van bijna twee maanden, is er dan toch een doorbraak gevonden rond Ardon ...

451
451
Anderlecht titelkandidaat? Albert moet mening drastisch herzien

De Jupiler Pro League is twee speeldagen ver en er blijft nog maar één ploeg over met ...

508
508
'Real ziet het groots: Pérez wil drie knaldeals in 2026'

Real Madrid haalde deze zomermercato al een viertal verschillende aanwinsten in huis, maar de ...

180
180

Meer sportnieuws