Penders heeft eindelijk club voor volgend seizoen beet

door
Penders heeft eindelijk club voor volgend seizoen beet

Chelsea schreef deze zomer de eerste editie van het vernieuwde en uitgebreide WK voor clubs op zijn palmares bij. Ook twee Belgen mochten daarbij een winnaarsmedaille in ontvangst nemen: Roméo Lavia en Mike Penders.

Die laatste speelde het afgelopen seizoen nog op huurbasis voor KRC Genk, waar Chelsea hem vorige zomer voor 20 miljoen euro weggeplukt had. Penders mocht echter voor het WK al aansluiten bij de Blues, al kwam hij op het toernooi uiteindelijk niet in actie.

LEES OOK: Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Penders heeft transfer eindelijk beet

De hiërarchie onder de lat is immers duidelijk bij Chelsea: Robert Sanchez is de nummer één met Filip Jørgensen als eerste doublure. Voor Penders was er in het komende seizoen geen uitzicht op speelkansen en dus drong een nieuwe uitleenbeurt zich op.

Genk had hem graag nog een jaartje gehouden, maar dat bleek snel niet haalbaar. De Limburgers haalden met Tobias Lawal enkele weken geleden al een andere doelman. Penders moest nog wat langer wachten op uitsluitsel.

Jaartje rijpen bij Strasbourg

Die heeft hij nu wel eindelijk gekregen. Maandag werd zijn verwachte overgang naar Strasbourg eindelijk afgerond. Penders speelt het komende seizoen op huurbasis voor de Franse club, die vorig seizoen als zevende in de Ligue 1 eindigde en dit seizoen daardoor uitkomt in de Conference League.

Penders moet bij Strasbourg de opvolger worden van Djordje Petrovic, die deze zomer naar Bournemouth vertrok. Hij komt er heel wat andere bekenden van bij Chelsea tegen, want de twee clubs hebben dezelfde eigenaar. Na Mathis Amougou is hij de tweede speler die deze zomer de overstap maakt en de verwachting is dat ook het Ecuadoraanse toptalent Kendry Paez snel zal volgen.

Is dit een goede stap voor Penders?

Meest recent

'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

4
4
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

61
61
'Code rood bij Club Brugge: Celtic verleidt Hayen'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

63
63
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

18
18
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

131
131
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

236
236
Mokerslag voor Nainggolan: 'Jarenlange celstraf boven hoofd'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

79
79
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

54
54
'Hasi voelt bui al hangen: 5 voor 12 in Anderlecht'

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8 finale van de Croky Cup loert de crisis nog altijd om de hoek ...

269
269
'Exit wenkt: duo valt door de mand bij Club Brugge'

Zoals verwacht kwalificeerde Club Brugge zich zonder veel moeite voor de 1/8 finale van de Croky ...

326
326
Marc Degryse slaat iedereen met verstomming: "Nieuw leven"

Marc Degryse behoort tot het kruim van het Belgische voetbal. Zijn naam roept nog steeds nostalgie ...

248
248
Eindelijk nog eens goed nieuws over Duranville

Er wordt hem al jaren een grote toekomst voorspeld, maar op de echt grote doorbraak van Julien ...

45
45
Standard slikt enorme domper voor Waalse clash

Standard plaatste zich dinsdag al voor de volgende ronde in de Croky Cup met een nipte zege in ...

53
53
La Louvière jubelt na 'magisch' wederoptreden in beker

Voorlopig blijven de eersteklassers nog foutloos in de Croky Cup. Ook promovendus La Louvière ...

20
20
AA Gent dacht naast Leko aan nog opvallende trainer

AA Gent kan tot dusver tevreden zijn over zijn seizoen. Het prijkt na twaalf speeldagen op de derde ...

127
127
'Transferstrijd neemt toe: Club en Anderlecht in pole'

De wintermercato nadert met rasse schreden en heel wat clubs zullen stilaan hun verlanglijstje aan ...

187
187
'Nieuwe WK-domper voor U17: ook Gent ligt dwars'

Het wordt in de komende weken uitkijken naar mogelijk een nieuwe generatie Belgische toptalenten. In ...

103
103
Opsteker Anderlecht: Futures pakken uit met knap resultaat

Het zijn alweer woelige tijden bij Anderlecht. Er was de voorbije weken de controverse rond het ...

146
146
'Club bibbert: kans op vertrek Hayen stijgt'

Club Brugge wist zich zondag zonder al te veel moeite te plaatsen voor de volgende ronde in de Croky ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Pikante transfer bij Club, ster verlaat Real'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

360
360
“Loopt spuigaten uit” - STVV kampt met ‘nieuwe Lamkel Zé’

Sint-Truiden VV kampt met een 'nieuwe Didier Lamkel Zé'. Het Nieuwsblad kwam met enkele ...

232
232
Vossen spreekt klare taal bij Zulte: "Ik wil spelen"

Zulte Waregem won in de beker probleemloos van Belisia Bilzen. Essevee won met 1-4 en gaat aldus ...

117
117
Hayen zéér streng na monsterzege Club Brugge

Club Brugge won in de beker overtuigend van Eendracht Aals-Lede. Blauw-Zwart is ook dit seizoen weer ...

425
425
'Belgische revolutie van 200 miljoen in Champions League'

Er is de voorbije jaren alweer heel wat veranderd in de Champions League, met de invoering van de ...

112
112
Godts reageert op controverse na afhaken bij Jonge Duivels

Tijdens de laatste interlandbreak maakten de Jonge Duivels grote indruk. Ze gingen met maar liefst ...

123
123

Meer sportnieuws