Balikwisha weg bij Antwerp? Makelaar geeft meer uitleg

door
Balikwisha weg bij Antwerp? Makelaar geeft meer uitleg

Antwerp trapt vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang met een kraker tegen landskampioen Union. De ploeg die dan aan de aftrap verschijnt, zal wellicht niet helemaal die zijn voor de rest van het seizoen. Dat komt onder meer omdat nog een aantal spelers lijken te gaan vertrekken.

Eén van de grootste kandidaten voor een transfer lijkt Michel-Ange Balikwisha. De flankaanvaller werd in de voorbije mercato's telkens al aan een vertrek gelinkt, maar onder meer blessures gooiden telkens roet in het eten.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Makelaar Balikwisha reageert op interesse Celtic

Nu is de Congolese Belg wel fit en stilaan lijkt er ook beweging in zijn dossier te komen. In Schotland is men ervan overtuigd dat Celtic een tandje hoger zal schakelen met zijn pogingen om Balikwisha binnen te halen.

Zijn makelaar houdt de boot echter nog af. "Michel-Ange is niet gekant tegen een transfer naar Celtic", reageert Jibril Rekkab bij de Daily Record. "Maar de club zal zich dan wel moeten melden. Voorlopig zijn er nog geen gesprekken gaande."

Nu of nooit voor Antwerp

Voorlopig blijft het dus afwachten of de transfer er zal komen. Celtic is wel al de hele zomer op zoek naar versterking voor de offensieve flanken en die zoektocht loopt moeizaam. Ze grepen al naast verschillende doelwitten.

Voor Antwerp is het dan weer nu of nooit om de 24-jarige te verkopen. Balikwisha gaat op de Bosuil immers zijn laatste contractjaar in. Het wordt dus stilaan de laatste kans om nog winst te maken op de 5 miljoen euro die ze in 2021 overmaakten aan Standard.

Zal Antwerp hem deze zomer nog kwijtraken?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

105
105
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

60
60
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

429
429
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

61
61
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

311
311
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

360
360
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

166
166
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

47
47
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

402
402
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

172
172
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

94
94
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

292
292
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

165
165
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

385
385
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

227
227
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

451
451
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

397
397
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

299
299
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

119
119
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

457
457
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

246
246
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

258
258

Meer sportnieuws