Balikwisha weg bij Antwerp? Makelaar geeft meer uitleg

door
Balikwisha weg bij Antwerp? Makelaar geeft meer uitleg

Antwerp trapt vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang met een kraker tegen landskampioen Union. De ploeg die dan aan de aftrap verschijnt, zal wellicht niet helemaal die zijn voor de rest van het seizoen. Dat komt onder meer omdat nog een aantal spelers lijken te gaan vertrekken.

Eén van de grootste kandidaten voor een transfer lijkt Michel-Ange Balikwisha. De flankaanvaller werd in de voorbije mercato's telkens al aan een vertrek gelinkt, maar onder meer blessures gooiden telkens roet in het eten.

LEES OOK: ‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Makelaar Balikwisha reageert op interesse Celtic

Nu is de Congolese Belg wel fit en stilaan lijkt er ook beweging in zijn dossier te komen. In Schotland is men ervan overtuigd dat Celtic een tandje hoger zal schakelen met zijn pogingen om Balikwisha binnen te halen.

Zijn makelaar houdt de boot echter nog af. "Michel-Ange is niet gekant tegen een transfer naar Celtic", reageert Jibril Rekkab bij de Daily Record. "Maar de club zal zich dan wel moeten melden. Voorlopig zijn er nog geen gesprekken gaande."

Nu of nooit voor Antwerp

Voorlopig blijft het dus afwachten of de transfer er zal komen. Celtic is wel al de hele zomer op zoek naar versterking voor de offensieve flanken en die zoektocht loopt moeizaam. Ze grepen al naast verschillende doelwitten.

Voor Antwerp is het dan weer nu of nooit om de 24-jarige te verkopen. Balikwisha gaat op de Bosuil immers zijn laatste contractjaar in. Het wordt dus stilaan de laatste kans om nog winst te maken op de 5 miljoen euro die ze in 2021 overmaakten aan Standard.

Zal Antwerp hem deze zomer nog kwijtraken?

Meest recent

Renard verdedigt transferbeleid Anderlecht

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

2
2
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

16
16
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

123
123
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

187
187
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

20
20
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

61
61
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

147
147
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

107
107
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

28
28
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

444
444
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

518
518
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

445
445
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

476
476
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

312
312
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

448
448
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1137
1137
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1312
1312
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

366
366
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

397
397
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

359
359
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

341
341
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

637
637
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

743
743
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

321
321
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1493
1493

Meer sportnieuws