‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

195 stemmen
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ogen op de mercato. Dat was het geval voor Maxi Oyedele van Legia Warsaw. De 20-jarige Engelsman heeft zijn volgende club inmiddels binnen volgens Fabrizio Romano.

De Italiaanse transfergoeroe liet op de soclaie media weten dat zowel Anderlecht en Club Brugge balen want Oyedele kiest voor Strasbourg, de toekomstige club van Mike Penders. De middenvelder had een ontsnappingsclausule van zes miljoen euro en die werd geactiveerd.

LEES OOK: 'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Toptalent van Man Utd

Oyedele is een jeugdproduct van Manchester United en werd gezien als een toptalent. Om door te breken probeerde de Engelse jeugdinternational het in Polen en dat werd een groot succes. Bij Legia heeft hij nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 4 miljoen euro.

Ondanks de interesse van Anderlecht en Club Brugge zal zijn volgende club Strasbourg worden. De Fransen zijn bereid om de clausule van 6 miljoen euro op tafel te gooien. De Belgische clubs balen. De medische tests zijn al afgerond en er ligt een contract tot 2023 klaar.

Middenvelder gezocht

Club Brugge zoekt nog naar een middenvelder met oog op het nakende vertrek van Raphael Onyedika en Ardon Jashari. Eerstgenoemde staat onder meer op het lijstje van Juventus terwijl AC Milan zwaar doorduwt voor Jashari.

Ook bij Anderlecht is een extra middenvelder welkom. Majeed Ashimeru werd onverbiddelijk naar RSCA Futures gestuurd en namen zoals Yari Verschaeren, Mario Stroeykens en Théo Leoni werden al met een uitgaande transfer in verband gebracht.

Had Oyedele een meerwaarde geweest voor de JPL?

Meest recent

Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

59
59
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

148
148
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

198
198
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

205
205
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

89
89
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

284
284
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

188
188
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

121
121
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

89
89
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

111
111
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

167
167
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

110
110
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

89
89
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

436
436
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

109
109
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

290
290
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

162
162
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

385
385
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

232
232
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

167
167
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

464
464
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

148
148
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

346
346

Meer sportnieuws