'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

door
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag niet mee op stage naar het Verenigd Koninkrijk. De Speler van het Jaar heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar AC Milan en voelde zich daardoor mentaal niet klaar om op het vliegtuig te stappen.

Daarmee wordt Club toch een beetje voor een voldongen feit gezet. Een akkoord lijkt er nog lang niet te zijn, maar de kans lijkt wel alsmaar groter te worden dat Jashari zal vertrekken. Dat is een domper, want de bekerwinnaar had zijn goudhaantje graag nog een seizoen gehouden.

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Club drukt door voor Stankovic

Het zal daardoor ook een vervanger moeten zien te halen, maar in Brugge lijken ze zeer snel te schakelen. Zo zingt al een tijdje de naam van Aleksandar Stankovic rond. De Servische middenvelder blikt terug op een uitstekend seizoen op huurbasis bij Luzern, waar hij ook al de opvolger van Jashari was.

Eerder kwamen al berichten dat Club nu ook zou doorduwen om de 19-jarige weg te kapen bij Inter. Alleen lagen de eisen van de Italiaanse grootmacht toch aan de hoge kant: 10 miljoen euro en een terugkoopclausule. Dat zijn toch voorwaarden die niet lijken te rijmen met het Brugse beleid.

Op zucht van een akkoord

Desondanks zouden de onderhandelingen toch de goede richting uitgaan, zo beweert de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira. Hij stelt dat Stankovic intussen zelfs op een zucht van een transfer naar Club zou staan.

Uiteindelijk zou er een akkoord uit de bus kunnen voor een transfersom van 8 à 10 miljoen euro. Inter zou ook nog steeds aandringen op de terugkoopclausule, maar of die ook effectief in de deal opgenomen zal worden is niet duidelijk.

Contract ligt klaar

Voor Stankovic zelf zou er bij Club een contract klaarliggen tot 2029. Voor er witte rook komt over zijn transfer, zullen we wellicht eerst moeten wachten op de uitkomst van de onderhandelingen met Milan over Jashari.

Zou dat een goede deal zijn voor Club?

Meest recent

8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

36
36
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

105
105
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

50
50
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

46
46
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

40
40
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

31
31
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

165
165
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

60
60
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

127
127
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

193
193
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

369
369
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

119
119
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

174
174
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

124
124
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

624
624
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

609
609
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

46
46
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

398
398
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

190
190
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

216
216
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

249
249
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

490
490
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

647
647
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

139
139

Meer sportnieuws