'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

door
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee lijkt het huiswerk van Dévy Rigaux en co. verre van afgerond. Om het vele uitgaand verkeer op te vangen mogen we nog meer nieuwkomers verwachten in Westkapelle, waar weldra wellicht een nieuw target wordt toegevoegd aan de verlanglijst.

Met de komst van Tresoldi anticipeerde Club al op de exit van Ferran Jutglà, die intussen naar Celta de Vigo vertrok, terwijl Reis de vervanger van Raphael Onyedika en/of Ardon Jashari moet worden. Zowel op het middenveld als in het aanvallend compartiment, waar mogelijk nog wat volk vertrekt, lijkt nog meer vers bloed evenwel geen overbodige luxe.

LEES OOK: 'Club Brugge neemt standpunt in over vertrek Meijer'

Meijer & De Cuyper out?

Achterin leek Club daarentegen gebeiteld te zitten, want zelfs mits een vertrek van Joel Ordonez en Maxim De Cuyper blijven alle posities op papier dubbel bezet in Jan Breydel. Voorlopig althans, want daar kan wel eens snel verandering in komen. Tenslotte geraakte eerder al bekend dat Feyenoord een concreet oogje heeft laten vallen op Bjorn Meijer.

Vermits de 22-jarige Nederlander zijn laatste contractjaar ingaat ziet Club zich mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer, te meer omdat Meijer zelf naar verluidt wel openstaat voor het aanbod van de Rotterdammers. Al zou het ondanks diens blessureleed wel nog steeds de bedoeling zijn om de linksback zijn verbintenis open te breken.

Concurrentie voor Seys

Wat dat betreft ligt de bal momentel in het kamp van Meijer zelf, drie jaar geleden nog voor een slordige zes miljoen overgenomen van Groningen. "De komende weken zullen moeten uitwijzen, na verschillende gesprekken én een persoonlijk onderhoud met Meijer, waar de toekomst van de Nederlandse belofteninternational ligt", oppert Het Nieuwsblad.

"Als hij alsnog vertrekt, gaat Club nog versterking halen op zijn positie", klinkt het nog. Vandaag baadt Nicky Hayen nochtans in weelde links achterin, waar ook De Cuyper echter nagenoeg zeker andere oorden opzoekt. Een nieuwe concurrent voor Joaquin Seys, die in principe naar links verhuist, lijkt plots dan ook een van de prioriteiten te zullen worden. 

Trending:

Anderlecht slaat toe:
Anderlecht slaat toe: "Ajax heeft die kans laten liggen"

Waar ziet u Seys het liefst spelen?

Meest recent

OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

4
4
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

26
26
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

137
137
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

387
387
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

157
157
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

88
88
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

356
356
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

73
73
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

127
127
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

344
344
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

318
318
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

540
540
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

202
202
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

663
663
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

917
917
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

422
422
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

244
244
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Niet met Rik De Mil of Ivan Leko, maar wel met Stef ...

800
800
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee ...

593
593
'De Condé laat centen rollen: toptargets Genk bekend'

De doelstelling om iedereen aan boord te houden dreigt ijdele hoop te worden voor KRC Genk, dat ...

614
614
'Bayern klopt in eindeloze zoektocht aan bij Liverpool'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

89
89
'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

De spelers van Club Brugge zijn momenteel grof wild op de transfermarkt. Jongens als Ardon ...

655
655
'Liverpool zet Premier League op stelten met vierde superaanwinst'

Liverpool FC kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Engelse kampioen. Maar ...

163
163
KVM kondigt 'toptransfer' aan, KVK strikt bekend gezicht

Vanaf dinsdag opent de zomermercato in België pas officieel zijn deuren. Maar de ploegen uit de ...

221
221
Triest: Charly Musonda Jr. stopt op 28ste met profvoetbal

Ooit werd hij getipt als één van de grootste talenten uit het Belgische, en bij ...

414
414

Meer sportnieuws