Drama Nations League-finale: fan overlijdt na vreselijk ongeluk

door
Drama Nations League-finale: fan overlijdt na vreselijk ongeluk

Zondagavond werd in de Allianz Arena te München de finale van de Nations League afgewerkt. Daarin trok Portugal uiteindelijk aan het langste einde na een strafschoppenreeks tegen Spanje. Jammer genoeg werd de partij overschaduwd door een dodelijk incident.

De Nations League blijft voorlopig aanzienlijk in de schaduw van de EK's en WK's staan, maar heeft de voorbije jaren wel aan belang gewonnen. Bovendien werd het toernooi voor deze editie nog wat verder uitgebreid. Zo werden in maart voor het eerst ook kwartfinales afgewerkt.

Goede organisatie

Die kwartfinales leverden uiteindelijk de vier deelnemers aan de Final Four op: Portugal, Spanje, Frankrijk en Duitsland. Dat laatste land stelde zich kandidaat om het mini-toernooi te organiseren. Maar na twee opeenvolgende nederlagen eindigden de Duitsers uiteindelijk slechts vierde.

Sportief dus geen groot succes voor de thuisnatie. Maar voorts was het toernooi opnieuw erg goed georganiseerd. Over de drie wedstrijddagen, afgewerkt in speelsteden München en Frankfurt, vielen er nauwelijks grote incidenten te noteren. Tot het zondagavond alsnog fout liep.

Val met fatale afloop

Tijdens de tweede verlenging viel één van de supporters in de centrale tribune naar beneden, waarna hij in het persvak belandde. Het zou gaan om een val van een slordige acht meter hoog. De hulpdiensten gingen meteen over tot reanimatie. Maar rond middernacht werd het slachtoffer dood verklaard in het ziekenhuis.

Het zou gaan om een man uit een Duits dorp op een slordige 100 kilometer van München. De exacte omstandigheden van het fatale voorval worden nog onderzocht. "Op dit moment is er geen enkel bewijs dat de hypothese van een tragisch ongeval tegenspreekt", klinkt het bij de politiediensten.

JOUW MENING TELT:
Bij zo'n incident moet de match stilgelegd worden ...

Meest recent

'Westerlo vindt opvolger Vuskovic in Leipzig'

Westerlo zal deze zomer zijn defensie moeten gaan versterken. Er dreigen daar immers heel wat ...

4
4
Garcia grijpt in: Rode Duivel belandt in tribune

De Rode Duivels gaan om 20u45 op zoek naar hun eerste zege in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

92
92
Man City neemt afscheid van absolute cultheld

Bij Manchester City zal er deze zomer veel veranderen, nadat de prestaties in het afgelopen seizoen ...

11
11
'Alle lichten op groen: Standard is groot talent kwijt'

Er staan in de komende maanden heel wat transfers op til bij Standard. De Rouches zullen weer een ...

56
56
Rampscenario voor kersvers Daring Brussels?

In de Challenger Pro League zien we volgend seizoen enkele nieuwe namen terug. Naast degradanten KV ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt oude bekende, Genk deelt Club tik uit'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

210
210
'Italië verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Het is grote crisis in Italië. De Italianen spelen vandaag nog tegen Moldavië, maar dat is ...

128
128
Sylvie Meis over heftigste periode ooit: "Redde mijn leven"

Sylvie Meis wordt al vele jaren aanzien als een van de knapste bekende vrouwen in Nederland. Daar ...

23
23
Waarom Nederland in tegenstelling tot België wel mag dromen

Er waren tijden dat België een elftal had dat veel beter was dan dat van Nederland. Oranje ...

107
107
Hoe Martinez de criticasters stevig de mond wist te snoeren

In België, en ver daarbuiten, is er een tendens bezig die al jaren kwalijk is. Liever het ...

137
137
Diletta Leotta tovert: hoe iedereen Loris Karius wil zijn

Wie het laatst lacht, best lacht. Dat zal Loris Karius denken. De doelman werd vele jaren ...

50
50
Red alert: is het verval definitief ingezet bij België?

De Rode Duivels maken tot dusver geen indruk onder Rudi Garcia. Dat is geen verrassing, want er ...

250
250
Blunder van Anderlecht? "Onder hen stond er wél iets"

RSC Anderlecht speelde geen enkele rol in de titelstrijd. Dat was het seizoen voordien wel nog het ...

649
649
Marc Coucke getroffen door zware crisis: "Vrouwtje wou niet..."

Het ondernemen zit hem in het bloed, dus heeft Marc Coucke regelmatig ook wel eens te maken met een ...

368
368
Cristiano Ronaldo verklapt waar hij volgend seizoen speelt

Cristiano Ronaldo heeft de criticasters voor de zoveelste keer de mond gesnoerd. Hij won met ...

168
168
De post die Paars-Wit wakker schudde: Coosemans laat niemand onberoerd

Anderlecht greep dit seizoen naast een prijs, al behaalde het uiteraard wel Euroepees voetbal. Het ...

240
240
STVV ziet basispion plots andere oorden opzoeken

Bij STVV gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kanaries gaan de kern opfrissen en de ...

51
51
Hey vreest Anderlecht-transfer: "Zou erg jammer zijn"

RSC Anderlecht legde inmiddels al drie versterkingen voor komend seizoen vast en is druk in de weer ...

521
521
Razende BN'er belt Johan Derksen op: "Stop met die onzin!"

Er bestaat vermoedelijk geen Nederlander die nog meer tegen de schenen stopt dan Johan Derksen. De ...

143
143
Achilleshiel bij Rode Duivels: "Twee serieuze risicopatiënten"

De Rode Duivels willen maandagavond op eigen veld tegen Wales hun eerste zege van de ...

101
101
Gazzetta: 'Milan wil wéér zaken doen met Club Brugge'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato afscheid nemen van verschillende spelers. Een aantal ...

692
692
Drama Nations League-finale: fan overlijdt na vreselijk ongeluk

Zondagavond werd in de Allianz Arena te München de finale van de Nations League afgewerkt. ...

115
115
Gheysens wil RAFC-topcoach: niet zonder dikke cheque

Antwerp FC wil een grote stap zetten met een nieuwe coach, maar dat zal niet zonder een stevige ...

922
922
Wat een beeld! Ronaldo huilt tranen met tuiten na NL-winst

Portugal heeft zondagavond voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De Portugezen trokken ...

211
211
Opstelling Duivels: 'Garcia grijpt in, drie grote slachtoffers'

De Rode Duivels werken maandagavond hun eerste thuismatch van de WK-kwalificatiecampagne af. En na ...

2178
2178

Meer sportnieuws