'Leegloop bij Club Brugge: eerste sterkhouder richting exit'

door
'Leegloop bij Club Brugge: eerste sterkhouder richting exit'

Club Brugge hoopt een complete leegloop te vermijden, maar in enkele goudhaantjes hun geval lijkt een stapje hogerop straks toch onoverkomelijk. Denk maar aan Joel Ordonez, Maxim De Cuyper en Raphael Onyedika. In een van die dossiers lijkt er stilaan schot in de zaak te komen.

De afgelopen weken geraakte reeds bekend dat diverse ploegen aan de mouw trekken van Onyedika. Zo zou onder meer AC Milan een van de gegadigden zijn om de 24-jarige Nigeriaan, die nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel, in te lijven. Al is het naar verluidt momenteel toch vooral West Ham dat over de beste papieren beschikt.

Onyedika naar West Ham?

Hier en daar klinkt het zelfs dat Onyedika zelf al het licht op groen heeft gezet voor een overstap naar Londen. The Daily Mail bevestigt nu dat hij wel degelijk op de shortlist staat bij het nummer 14 in de Premier League. "Onyedika is een realistisch target. De middenvelder heeft indruk gemaakt in België en ligt er nog maar twee jaar vast."

"West Ham kan hem dus voor een schappelijke som strikken", aldus het medium. Hoewel de 16-voudig international de garantie kreeg dat Blauw-Zwart mits een toereikend bod deze zomer zou meewerken aan een transfer verlangt zijn huidige werkgever wel nog altijd boter bij de vis. Zijn marktwaarde wordt alvast op 20 miljoen geschat.

Club Brugge eist jackpot

Geen onoverkomelijk prijskaartje voor West Ham, waar Graham Potter zijn kleedkamer wil verjongen. Een plaatje waar Onyedika dus als gegoten in past. "Tot dusver verlopen de gesprekken in een positieve sfeer", lijkt het dan ook slechts een kwestie van tijd vooraleer er een officiële aanbieding op tafel wordt gelegd voor het nummer zes.

Alhoewel. "Van significante vooruitgang in de onderhandelingen is nog geen sprake. Momenteel zit er nog geen overeenkomst in de pijplijn", klinkt het nog. West Ham moet eerst zelf verkopen om het budget op te krikken, maar in die dossiers zit er voorlopig evenmin schot in de zaak. Ook daar kan evenwel spoedig verandering in komen.

JOUW MENING TELT:
Hoeveel zal Club vangen voor Onyedika?

Meest recent

Lokeren raast door met volgende aanwinst

Bij Sporting Lokeren kennen ze heel drukke weken. De club had vandaag groot nieuws door Radja ...

27
27
Rudi Garcia na draw: "We waren te afhankelijk van hem"

België speelde een ronduit matige match tegen Noord-Macedonië. De Rode Duivels speelden ...

189
189
Degryse ziet enorm pijnpunt bij de Rode Duivels

Zeer pover. Dat is het enige wat we kunnen zegen over de prestatie van de Rode Duivels in ...

188
188
"Standard? Neen, Anderlecht krijgt altijd de voorrang"

RSC Anderlecht kon dankzij de verkoop van de spelers van Neerpede de afgelopen jaren het hoofd boven ...

497
497
Zwak België keert zonder zege terug uit Noord-Macedonië

De Rode Duivels openden vanavond hun WK-kwalificatiecampagne in en tegen Noord-Macedonië. ...

98
98
MVV haalt voormalig meubelstuk van KRC Genk

Bij KRC Genk zijn er heel wat wijzigingen binnen de jeugdafdeling. Er wordt serieus wat geschoven ...

42
42
Rode Duivels mét zorgen: "Wat steken zij allemaal uit?"

De Rode Duivels zijn om 20u45 begonnen aan hun WK-kwalificatiecampagne. In Noord-Macedonië gaan ...

316
316
Jan Mulder over Duivel: "Schrijnend dat hij op de bank zit!"

België is bezig aan de match op het veld van Noord-Macedonië. Jan Mulder was niet te ...

309
309
Schoonmaak bij KV Kortrijk: zestien spelers verlaten de club

KV Kortrijk degradeerde naar de Challenger Pro League. Het is duidelijk dat de club nood heeft aan ...

226
226
Wéér bommetje bij Anderlecht: "Bornauw vertrok door hem"

Het blijft serieus rommelen bij RSC Anderlecht. De stoelendans blijft er duren en CEO Non-Sports ...

473
473
Standard komt met géweldig nieuws naar buiten

Eindelijk is er witte rook over de toekomst van Standard. De club heeft een volledige mededeling ...

204
204
'Antwerp in paniek: Chery ondergaat medische keuring'

Royal Antwerp FC verliest zijn volgende smaakmaker. Tjaronn Chery gaat de Bosuil na een goed seizoen ...

418
418
Fans Rode Duivels: "Waarom speelt hij vanavond niet?"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK-kwalificatiecampagne met een match in en tegen ...

144
144
'Transferzomer Club ontbrandt: spelverdeler à la Modric'

Club Brugge staat voor een hete transferzomer, en achter de schermen broeit er al van alles. Er ...

406
406
Rudi Garcia kiest voor één verrassing in de basisploeg

België speelt vanavond tegen Noord-Macedonië. Rudi Garcia heeft zijn basisploeg ...

340
340
Tottenham en AS Roma zorgen voor trainerscarrousel

Tottenham en AS Roma hebben vandaag groot nieuws meegedeeld. De Engelse en Italiaanse ploegen hebben ...

54
54
KRC Genk heeft prijs: middenvelder tekent voor een jaar

Bij KRC Genk willen ze volgend seizoen beter voor de dag komen met Jong Genk. Zij moeten volgend ...

194
194
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe spits te pakken'

Tegenover de vele potentiële vertrekkers staat er uiteraard ook heel wat inkomend verkeer op ...

502
502
AA Gent plukt meubelstuk weg bij Zulte Waregem

Sam Baro pleit voor standvastigheid, maar na een teleurstellend seizoen drongen er zich toch ...

394
394
'Club Brugge tast in de buidel: witte rook op til'

Zowel langs inkomende als uitgaande zijde draait de geruchtenmolen op volle toeren bij Club Brugge. ...

677
677
'De Condé baalt: KRC Genk mag droomtransfer vergeten'

KRC Genk hoopt de kern in de mate van het mogelijke intact te houden, al moet de kassa uiteraard ook ...

520
520
'Club Brugge mengt zich in jacht op dure flankaanvaller'

Momenteel beroert vooral het uitgaand verkeer de gemoederen, maar ook langs inkomende zijde is er ...

638
638
Anderlecht houdt adem in: Dolberg in de lappenmand

RSC Anderlecht gaat een zomer vol vraagtekens tegemoet. Trouw aan zijn persoonlijkheid is het ...

610
610
'Leegloop bij Club Brugge: eerste sterkhouder richting exit'

Club Brugge hoopt een complete leegloop te vermijden, maar in enkele goudhaantjes hun geval lijkt ...

488
488
'Dubbelslag voor Anderlecht: toptarget geeft jawoord'

Olivier Renard laat geen gras groeien over de jacht naar versterking, want tot dusver haalde RSC ...

655
655

Meer sportnieuws