Tijdens de zomermaanden zal Club Brugge KV een behoorlijke lijst aan sterkhouders zien vertrekken. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, is op weg naar de uitgang. West Ham United zou alvast doordrukken. Maar er liggen blijkbaar nog meer kapers op de kust.
De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.
West Ham drukt door
Zo kon Onyedika opnieuw met zijn beste niveau aanknopen. Ook in de Champions League was hij één van de grote steunpilaren. En dat lijkt hem een jaartje later alsnog een mooie transfer te gaan opbrengen. Er bestaat nog weinig twijfel over dat Onyedika in de zomermercato vertrekt.
In de voorbije dagen werd alvast West Ham United naar voren geschoven als mogelijke bestemming. De nummer 14 van het voorbije seizoen in de Premier League is ook behoorlijk concreet. Bepaalde bronnen beweren zelfs dat er al een akkoord is gevonden over de persoonlijke voorwaarden.
Hevige concurrentie
Bij The Daily Express nuanceert men dat echter. Het Britse medium weet wel dat er positieve gesprekken werden gevoerd tussen vertegenwoordigers van de club en het management van de speler. Maar van een akkoord is volgens de genoemde bron nog geen sprake.
Bovendien zou niet alleen West Ham aan zijn mouw trekken. Zo meldt men dat de Londense club hevige concurrentie krijgt vanuit andere Europese topcompetities. Meer bepaald vanuit Italië en Spanje zou er concrete belangstelling heersen. Club ziet die ontwikkelingen alvast graag gebeuren. Hoe meer interesse, hoe hoger de kans op een riante transfersom.