'Eerste toptransfer in de maak: Club verlangt 24 miljoen'

door
'Eerste toptransfer in de maak: Club verlangt 24 miljoen'

Club Brugge gaat een behoorlijk drukke zomermercato tegemoet, vooral aan uitgaande zijde. Zo komen verschillende sterkhouders bij Blauw-Zwart in aanmerking voor een nieuwe stap. Raphael Onyedika zou wel eens de eerste kunnen worden die deze stap zet.

De Nigeriaanse international werd in de zomer van 2022 weggeplukt bij FC Midtjylland voor een som van bijna 10 miljoen euro. Zijn start in Brugge was ook behoorlijk veelbelovend. Onder meer in Champions League liet hij mooie dingen zien. Vervolgens kende hij onder Ronny Deila wel een terugval, maar afgelopen seizoen speelde hij weer op topniveau.

LEES OOK: 'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Transfer met jaar vertraging

Een jaartje geleden leek hij nochtans op weg naar de uitgang. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig want Onyedika vond zijn beste vorm terug.

Met een jaartje vertraging lijkt hij dan toch zijn transfer te gaan maken. Niemand die er echt aan twijfelt dat de Nigeriaan tijdens de komende maanden nog vertrekt. Ploegen als AC Milan en FC Porto werden al genoemd, maar die pistes zijn inmiddels bekoeld. Nu lijkt de Premier League de meest waarschijnlijke bestemming.

West Ham United drukt door

In de voorbije dagen werd immers West Ham United naar voren geschoven als kandidaat. Iets wat ook bevestigd wordt bij Het Laatste Nieuws. Daar weet men wel dat Club voorlopig nog geen officieel bod heeft ontvangen uit Londen. Iets waar echter heel snel verandering in kan komen.

Tegenover Africafoot laat zijn makelaarsbureau 'CAA Stellar' immers verstaan dat WHU contact opnam met Club en eerstdaags met Blauw-Zwart om tafel wil. De Bruggelingen zouden aangegeven hebben dat ze zo'n 24 miljoen euro verlangen, maar dat bleek geen groot probleem. Onyedika zelf zou ook al groen licht hebben gegeven. Hij wil graan naar de Premier League.

Club moet sowieso een directe vervanger voor Onyedika halen ...

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

112
112
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

91
91
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

81
81
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

133
133
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

58
58
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

990
990
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

42
42
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

83
83
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

174
174
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

39
39
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

543
543
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

87
87
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

291
291
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

102
102
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

58
58
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

638
638
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

303
303
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

239
239
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

361
361
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

208
208
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

570
570
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

581
581
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

249
249
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

867
867

Meer sportnieuws