'Over & out? Club Brugge-duo valt hopeloos door de mand'

door
'Over & out? Club Brugge-duo valt hopeloos door de mand'

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van goudhaantjes de kassa weer stevig zullen doen rinkelen. Om hen op gepaste wijze te vervangen is er dus echter ook op inkomend vlak werk aan de winkel in Westkapelle. Tenslotte hoeft men daar op diverse posities niet op een interne oplossing te rekenen.

Centraal achterin en op de backs zijn er weliswaar al de nodige opvolgers voorhanden voor Joel Ordonez en Maxim De Cuyper, terwijl op het middenveld Hugo Vetlesen mogelijk in de voetsporen van Ardon Jashari kan treden. Indien ook Raphael Onyedika andere oorden opzoekt lijkt vers bloed daar evenwel geen overbodige luxe. Te meer omdat Casper Nielsen straks zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: 'Hayen hakt knoop door: ultieme kans voor Nilsson?'

Nilsson wekt ergernis op

Dat geldt voorin ook voor man-in-vorm Romeo Vermant en vooral Ferran Jutgla, die naar verluidt zijn zinnen heeft gezet op een nieuwe uitdaging. De uittredende landskampioen zou dan wel opnieuw de kaart kunnen trekken van Gustaf Nilsson, pas afgelopen zomer nog voor een zestal miljoen weggeplukt bij Union. Sinsdien was de 27-jarige Zweed goed voor 11 goals en vijf assists in 41 optredens.

Nadat hij aanvankelijk vlot uit de startblokken schoot deemsterde Nilsson gaandeweg echter weg, waardoor hij naar de achtergrond verdween. Afgelopen zondag maakte de spits andermaal geen goede indruk tegen Anderlecht. "Onzichtbare invalbeurt. Kreeg één kans en miste die", luidt het in Het Nieuwsblad, waar Nilsson net zoals in Het Laatste Nieuws bedeeld wordt met een magere vijf op tien.

Skoras valt door de mand

Door de schorsing van Vermant en fysieke perikelen van Jutgla mag hij zondag tegen Antwerp wel hopen op een basisplek, maar het krediet van de achtvoudig international blijft zo toch zienderogen slinken. De kans lijkt weliswaar klein dat Blauw-Zwart hem na amper één seizoen al zal opgeven, maar dat Club werk maakt van versterking diep in de punt lijkt misschien toch een teken aan de wand.

Op de flank viel ook Michal Skoras, die halfweg die andere matchwinnaar Christos Tzolis afloste, alweer uit de toon. "Zeldzame 45 minuten voor de Pool. Meer slechte dan goeie acties - wou zich iets te veel tonen", krijgt hij van HLN eveneens vijf op tien. Het Nieuwsblad is met een zes op tien net iets minder streng, al worden ook daar zijn vaak verkeerde keuzes aan de bal wel aan de kaak gesteld.

Club zoekt aanvallers

"Dendoncker had alle moeite van de wereld om de snelle Skoras af te stoppen. Deed ook zijn verdedigende werk", ziet de krant evenwel tevens positieve punten. Overtuigend viel zijn optreden niettemin niet te noemen. Zeker indien Tzolis en/of Chemsdine Talbi vertrekt is versterking op de flanken, waar de spoeling sinds Andreas Skov Olsen zijn exit nu al dunnetjes blijkt, dan ook een absolute must.

🔥 Wat iedereen nu leest

Brusselmans breekt: 'Gigantisch tranendal om zoontje Roman'
Brusselmans breekt: 'Gigantisch tranendal om zoontje Roman'
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend
Paniek bij Garcia: twee vervangers voor Lukaku vallen weg
Paniek bij Garcia: twee vervangers voor Lukaku vallen weg

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

'STVV gaat transferstrijd aan met Anderlecht'

Anderlecht en STVV deden deze zomer al zeer goede zaken met elkaar. Louis Patris maakte definitief ...

46
46
'AA Gent vangt fraaie som voor outcast'

AA Gent hield deze zomer grote kuis. Ivan Leko kwam als nieuwe trainer en ook door de spelersgroep ...

70
70
‘Carrasco verrast iedereen met opvallende comeback‘

Wanneer Rudi Garcia volgende week zijn selectie bekendmaakt voor de Rode Duivels, lijkt de kans ...

127
127
Celtic met de billen bloot: Kazakken naar Champions League

Deze week worden de laatste tickets voor de league phase van de Champions League uitgedeeld. Het ...

97
97
Smaakmaker plots terug bij Zulte Waregem?

Met een vier op vijftien blijft Zulte Waregem voorlopig net uit de gevarenzone van de Jupiler Pro ...

143
143
Om deze reden gelooft Rangers nog in stunt tegen Club

Club Brugge kan woensdag de kwalificatie voor de Champions League helemaal over de streep trekken. ...

263
263
Club ruikt bloed: Hayen heeft slecht nieuws voor rivalen

Club Brugge staat voor een zeer belangrijk duel tegen Rangers FC. De Bruggelingen verdedigen een ...

476
476
Verhuurde JPL-spelers: spits zet de Eredivisie op zijn kop

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
'Voormalig JPL-smaakmaker duikt plots op bij Anderlecht'

Onze redactie haalde al regelmatig aan dat RSC Anderlecht er nog graag een flankaanvaller bij zou ...

549
549
Genk verrast iedereen: topclubs grijpen naast smaakmaker

KRC Genk kent een rustige mercato en de kans is klein dat er nog héél veel gaat ...

266
266
'Beslissing is gevallen: Fofana zorgt voor transferschok'

De laatste week van de zomermercato is ingezet. Het is te zeggen: in de grote competities. Er zullen ...

119
119
Rel dreigt: Spileers door Club de deur uit gejaagd

Jorne Spileers (20) tekende tot 2028 en scoorde tegen Rangers, maar blijft speelbal van het ...

897
897
'Droomtransfer Lukebakio: deze grootmacht drukt door'

Dodi Lukebakio is een absolute smaakmaker bij Sevilla. Hij verdient een club waar hij meer kan mee ...

180
180
'Renard zoekt: Anderlecht ziet plots enorme buitenkans'

Enkele weken geleden brachten we jullie het nieuws dat RSC Anderlecht in een ideale wereld op dat ...

378
378
D-Day voor Anderlecht: Hasi krijgt goed & slecht nieuws

Nadat het in eigen huis op een 1-1 gelijkspel bleef steken moet RSC Anderlecht zich donderdag in ...

206
206
'Leko krijgt zin: miscasts richting exit bij AA Gent'

Om de discipline aan te scherpen koos AA Gent voor Ivan Leko als nieuwe coach, al stelde ook hij ...

259
259
'Hayen hakt knoop door: ultieme kans voor Nilsson?'

Club Brugge verdedigt woensdag in de laatste voorronde van de Champions League een 1-3 bonus tegen ...

601
601
'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'

Erik Van Looy begint binnenkort aan een nieuw seizoen van zijn paradepaardje: 'De Slimste Mens ter ...

704
704
Paniek bij Garcia: twee vervangers voor Lukaku vallen weg

Volgende week ruimen de nationale competities alweer plaats voor interlandvoetbal. Voor de Rode ...

452
452
'Troostprijs voor Genk: goudhaantje laat kassa rinkelen'

Ook in het buitenland geniet KRC Genk een prima reputatie als kweekvijver van talent. Niet alleen ...

321
321
'Club Brugge op ramkoers met Ordonez: sancties dreigen'

Club Brugge hoopt woendag tegen Rangers de poort naar de Champions League open te beuken. Om de 1-3 ...

750
750
'Anderlecht casht op Simic: Renard verrast met opvolger'

In de late uurtjes van de mercato staat er vooral nog uitgaand verkeer op til bij RSC Anderlecht. ...

840
840
Tom Waes kraakt in interview: “Ik ben meer dan dat ongeval”

Als er één moment is waarbij Tom Waes de klok zou willen terugdraaien, dan is dat ...

259
259
Club Brugge helemaal wild van nieuwe revelatie

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen heel wat talenten kansen gegeven. Vanuit de eigen ...

848
848
‘Last-minute toptransfer Lucas Stassin op komst’

De zomertransferperiode is voor de meeste competities bijna ten einde, maar sommige Belgen staan nog ...

243
243

Meer sportnieuws