Hasi maakt eigen ploeg met grond gelijk: "Schandalig!"

door
Hasi maakt eigen ploeg met grond gelijk:

KV Mechelen blijft in de hoek waar de klappen vallen. Zondag speelde Malinwa nochtans een verdienstelijke match op het veld van RSC Anderlecht, maar werd met 4-1 verloren. Achteraf haalde coach Besnik Hasi dan ook verschroeiend uit naar zijn eigen spelers.

De Mechelaars waren veelbelovend aan het seizoen begonnen en leken zich zelfs op te werpen als outsider voor de top zes. Maar de laatste maanden loopt het een pak minder. De laatste overwinning dateert alweer van eind november tegen hekkensluiter Beerschot.

Door die slechte reeks staat KVM nog maar vier punten boven de degradatiezone. Een stunt op Anderlecht was dan ook welgekomen. En hoewel RSCA al snel op een dubbele voorsprong kwam te staan, zat een puntje er zeker in. Zo begonnen de Mechelaars uitstekend aan de tweede helft.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Hasi breekt defensie af

Via Benito Raman volgde ook de aansluitingstreffer vlak na rust. Vervolgens liet Mechelen echter een aantal goede kansen liggen, waarna het ook nog eens steken liet vallen in de defensie. Zo kon Anderlecht de match toch weer naar zich toe trekken en haalde de thuisploeg het met duidelijke 4-1-cijfers.

In zijn eerste reactie na de match haalde Hasi dan ook vlijmscherp uit naar zijn spelers, met name naar het defensieve werk. "We kunnen niet verdedigen. Als je hier vandaag vier goals tegen krijgt, is dat schandalig", trok hij van wal voor de camera's van DAZN. "Bij de eerste goal staan we met drie man, is de voorzet 30 centimeter van de grond en gaat de aanvaller met de kop, maar onze reactie is nul. Bij de tweede tegengoal springen we niet eens."

Moeilijk matchen winnen

Ook bij de twee andere tegendoelpunten liep er volgens Hasi telkens iets fout. Ondanks een degelijke match van zijn ploeg was hij dus allesbehalve tevreden. "Zo wordt het gemakkelijk voor de tegenstander. We hadden de betere kansen in de eerste helft en in de tweede helft waren we baas, we scoren en konden er zelfs twee maken. Maar dan komt Anderlecht eruit en komen we gewoon te laat. Bij de vierde goal staan wij met de rug naar de bal. Komaan, dat is kinderlijk. Zo kan je geen matchen winnen. Kwestie van mentaliteit? Nee kwaliteit, verdedigende kwaliteit. Wij kunnen gewoon niet verdedigen."

Hasi haalt te weinig uit zijn selectie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

38
38
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

41
41
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

38
38
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

165
165
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

25
25
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

44
44
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

199
199
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

158
158
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

96
96
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

160
160
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

236
236
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

137
137
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

179
179
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

297
297
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

211
211
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

565
565
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

286
286
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

342
342
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

347
347
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

229
229
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

153
153

Meer sportnieuws