Ex-Rode Duivel genaaid door Lierse: "Klap in mijn gezicht"

door
Ex-Rode Duivel genaaid door Lierse:

Bij Lierse SK passeerden de voorbije jaren al verschillende voormalige Belgische toptalenten onder de lat. Dit seizoen huren ze bijvoorbeeld Kjell Peersman van PSV als eerste doelman. Dat zorgde ervoor dat een oude bekende echter uit beeld verdween.

LEES OOK: Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Lierse schoof Teunckens brutaal opzij

Jens Teunckens was vorig seizoen op het Lisp nog eerste keuze onder de lat, maar na de komst van Peersman werd hij plots gedegradeerd tot vierde doelman. Hij werd daarbij meteen ook uit de A-kern gezet en onderhoudt intussen al enkele maanden zijn conditie bij de beloften.

De manier waarop de club hem behandelde, kwam hard aan. "Het was een klap in mijn gezicht", zegt Teunckens daarover in Gazet van Antwerpen. "De manier waarop ik behandeld ben, was niet correct en kwetst mij omdat Lierse bekendstaat als een respectvolle familieclub. Ik voel mij letterlijk bij het huisvuil gezet. Ik verdien dit niet, omdat ik hen toch in een paar moeilijke periodes geholpen heb."

Ex-Rode Duivel hoopt op oplossing in januari

De 26-jarige doelman lijkt stilaan achter te blijven met het etiket van 'eeuwige belofte'. Hij maakte deel uit van de Belgische U17 die in 2015 WK-brons veroverden en werd in 2019 en 2020 zelfs nog drie keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Op clubniveau was hij actief bij Club Brugge, Antwerp, AEK Larnaca en RKC Waalwijk.

In januari hoopt Teunckens wel op een oplossing. "Dat zou het ideale scenario zijn. Ik wil snel terug wedstrijdritme opbouwen. Op de laatste dag van de zomermercato vond ik in extremis een oplossing voor een uitleenbeurt, maar de deal sprong af omdat Lierse plots een transfersom wilde om een deel van mijn loon te kunnen recupereren. Ik hoop dat Lierse nu meewerkt aan een oplossing, zodat ik mijn voetbalplezier kan terugvinden."

Had Lierse die situatie anders moeten aanpakken?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

57
57
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

22
22
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

49
49
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

25
25
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

180
180
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

37
37
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

48
48
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

71
71
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

27
27
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

203
203
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

169
169
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

89
89
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

72
72
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

164
164
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

202
202
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

50
50
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

64
64
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

88
88
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

872
872
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

167
167
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

303
303
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

86
86
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

279
279
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

75
75
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

303
303

Meer sportnieuws