'Genk drukt door: bod van 4 miljoen op komst'

door
'Genk drukt door: bod van 4 miljoen op komst'

De Jupiler Pro League is komend weekend al aan de vijftiende speeldag toe en dat betekent dat we al halfweg de reguliere competitie zijn. KRC Genk is al zeker van de herfsttitel, want de Limburgers prijken fier aan de leiding met vijf punten voorsprong op eerste achtervolger Antwerp.

Genk is dus goed op weg om dit seizoen nog eens tot het einde mee te strijden voor de landstitel, maar daarvoor zal het ook de wintermercato goed moeten doorkomen. Het doel voor januari is dan ook duidelijk: alle sterkhouders aan boord houden en nog één of twee gerichte versterkingen zoeken.

Yaimar Medina opnieuw genoemd bij Genk

De positie waar die versterking het meest nodig is, is de linksachter. Daar is Joris Kayembe een sterkhouder, want de Congolese Belg presteert constant en is met zijn ervaring een leidersfiguur. Alleen is er momenteel geen enkel alternatief voor handen. Mocht er iets gebeuren met Kayembe, zou Thorsten Fink moeten schuiven met zijn rechtsachters of centrale verdedigers.

Genk zal dus zeker nog een linksachter zoeken en de voorbije dagen dook daarom opnieuw de naam op van Yaimar Medina. Genk probeerde eind augustus al om de 20-jarige Ecuadoraan binnen te halen, maar dat lukte toen niet. Sindsdien is hij hoge ogen blijven gooien bij Independiente del Valle, waar hij dit seizoen al goed was voor vijf goals en drie assists.

Bod van 4 miljoen in de maak

Genk zou nu ook doordrukken voor de jeugdinternational, als we Ekrem Konur mogen geloven. De journalist, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bron, stelt dat ze in de Cegeka Arena een eerste bod van 4 miljoen euro voorbereiden voor Medina.

Dat zou dus betekenen dat het Genk nu menens is om Medina alsnog binnen te halen. Of dat bod ook voldoende zal zijn om Independiente te overtuigen om mee te werken aan een transfer, zal echter nog moeten blijken.

JOUW MENING TELT:
Moet Genk 4 miljoen betalen voor hem?

Meest recent

Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

1
1
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

5
5
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

16
16
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

189
189
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

47
47
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

40
40
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

378
378
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

110
110
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

163
163
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

176
176
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

138
138
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

55
55
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

167
167
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

476
476
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

467
467
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

217
217
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

537
537
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1412
1412
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

95
95
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

143
143
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

178
178
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

103
103
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

613
613
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38

Meer sportnieuws