'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

door
'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

Dimitri De Condé haalde onlangs bij de podcast Terril Talks dat de club geen sterkhouders zal laten gaan. Alleen als er een monsterbod zou komen op een speler. De Limburgers gaan zich wel versterken, al moeten ze zeker geen enorm spelersverloop verwachten bij de achterban. Eén dossier is concreet.

KRC Genk speurt rond naar een linksachter. De club heeft momenteel enkel Joris Kayembe op die positie en afgelopen zomer probeerden ze daar al versterking te halen. Daarin slaagde De Condé en zijn team niet. Thorsten Fink had er liever niemand bij, dan voor een paniektransfer te kiezen.

LEES OOK: JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

Genk zoekt linksachter

Voorlopig heeft Genk nog geen problemen gehad op die positie, mede omdat het ook geen Europees voetbal speelt. Toch zou het handig zijn als Fink daar nog een extra optie krijgt, want een blessure van Kayembe zou immers problematisch kunnen worden. Daarom dat Genk naar een linksachter, die de hele flank kan bestrijken, zoekt.

De leider in de Jupiler Pro League probeerde afgelopen zomer Yaimar Medina aan te trekken en hij staat volgens het doorgaans goed ingelichte Het Belang van Limburg nog steeds op de shortlist van KRC Genk. Al zal dat dossier zeker niet makkelijker zijn geworden.

Medina terug in beeld?

De 20-jarige linksachter uit Ecuador is immers aan een zeer goed seizoen bezig bij Independiente. Daar was hij al goed voor 5 goals en 3 assists in 32 duels. Daardoor is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt gestegen van 600.000 euro naar 2 miljoen euro.

Medina is dus een dure vogel geworden. Als Genk hem wil aantrekken, zal het wellicht een stevige som op tafel moeten leggen. Dergelijke profielen kosten vaak 4 à 5 miljoen euro. Gaat Genk dat op tafel leggen?

Zal Genk hem in jannuari wel kunnen halen?

Meest recent

‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

16
16
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

15
15
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

164
164
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

41
41
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

92
92
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

343
343
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

275
275
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

78
78
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

199
199
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

142
142
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

226
226
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

292
292
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

275
275
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

303
303
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

183
183
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

127
127
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

201
201
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

645
645
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

304
304
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

123
123
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

107
107
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

301
301
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

277
277
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

462
462
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

340
340

Meer sportnieuws