'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

door
'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

Dimitri De Condé haalde onlangs bij de podcast Terril Talks dat de club geen sterkhouders zal laten gaan. Alleen als er een monsterbod zou komen op een speler. De Limburgers gaan zich wel versterken, al moeten ze zeker geen enorm spelersverloop verwachten bij de achterban. Eén dossier is concreet.

KRC Genk speurt rond naar een linksachter. De club heeft momenteel enkel Joris Kayembe op die positie en afgelopen zomer probeerden ze daar al versterking te halen. Daarin slaagde De Condé en zijn team niet. Thorsten Fink had er liever niemand bij, dan voor een paniektransfer te kiezen.

LEES OOK: KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Genk zoekt linksachter

Voorlopig heeft Genk nog geen problemen gehad op die positie, mede omdat het ook geen Europees voetbal speelt. Toch zou het handig zijn als Fink daar nog een extra optie krijgt, want een blessure van Kayembe zou immers problematisch kunnen worden. Daarom dat Genk naar een linksachter, die de hele flank kan bestrijken, zoekt.

De leider in de Jupiler Pro League probeerde afgelopen zomer Yaimar Medina aan te trekken en hij staat volgens het doorgaans goed ingelichte Het Belang van Limburg nog steeds op de shortlist van KRC Genk. Al zal dat dossier zeker niet makkelijker zijn geworden.

Medina terug in beeld?

De 20-jarige linksachter uit Ecuador is immers aan een zeer goed seizoen bezig bij Independiente. Daar was hij al goed voor 5 goals en 3 assists in 32 duels. Daardoor is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt gestegen van 600.000 euro naar 2 miljoen euro.

Medina is dus een dure vogel geworden. Als Genk hem wil aantrekken, zal het wellicht een stevige som op tafel moeten leggen. Dergelijke profielen kosten vaak 4 à 5 miljoen euro. Gaat Genk dat op tafel leggen?

Zal Genk hem in jannuari wel kunnen halen?

Meest recent

Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

3
3
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

3
3
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

4
4
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

22
22
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

9
9
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

13
13
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

18
18
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

20
20
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

27
27
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

40
40
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

12
12
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

275
275
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

110
110
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

249
249
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

41
41
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

302
302
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

54
54
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

61
61
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

469
469
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

153
153
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

171
171
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

333
333

Meer sportnieuws