'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

door
'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

Dimitri De Condé haalde onlangs bij de podcast Terril Talks dat de club geen sterkhouders zal laten gaan. Alleen als er een monsterbod zou komen op een speler. De Limburgers gaan zich wel versterken, al moeten ze zeker geen enorm spelersverloop verwachten bij de achterban. Eén dossier is concreet.

KRC Genk speurt rond naar een linksachter. De club heeft momenteel enkel Joris Kayembe op die positie en afgelopen zomer probeerden ze daar al versterking te halen. Daarin slaagde De Condé en zijn team niet. Thorsten Fink had er liever niemand bij, dan voor een paniektransfer te kiezen.

LEES OOK: Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

Genk zoekt linksachter

Voorlopig heeft Genk nog geen problemen gehad op die positie, mede omdat het ook geen Europees voetbal speelt. Toch zou het handig zijn als Fink daar nog een extra optie krijgt, want een blessure van Kayembe zou immers problematisch kunnen worden. Daarom dat Genk naar een linksachter, die de hele flank kan bestrijken, zoekt.

De leider in de Jupiler Pro League probeerde afgelopen zomer Yaimar Medina aan te trekken en hij staat volgens het doorgaans goed ingelichte Het Belang van Limburg nog steeds op de shortlist van KRC Genk. Al zal dat dossier zeker niet makkelijker zijn geworden.

Medina terug in beeld?

De 20-jarige linksachter uit Ecuador is immers aan een zeer goed seizoen bezig bij Independiente. Daar was hij al goed voor 5 goals en 3 assists in 32 duels. Daardoor is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt gestegen van 600.000 euro naar 2 miljoen euro.

Medina is dus een dure vogel geworden. Als Genk hem wil aantrekken, zal het wellicht een stevige som op tafel moeten leggen. Dergelijke profielen kosten vaak 4 à 5 miljoen euro. Gaat Genk dat op tafel leggen?

Zal Genk hem in jannuari wel kunnen halen?

Meest recent

Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

36
36
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

154
154
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

134
134
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

159
159
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

16
16
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

345
345
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

298
298
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

240
240
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

365
365
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

90
90
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

75
75
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

47
47
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

148
148
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

49
49
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

91
91
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

70
70
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

77
77
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

102
102
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

244
244
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

46
46
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

315
315
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

162
162
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

112
112

Meer sportnieuws