'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

647 stemmen
'KRC Genk terug in de running voor oude bekende'

Dimitri De Condé haalde onlangs bij de podcast Terril Talks dat de club geen sterkhouders zal laten gaan. Alleen als er een monsterbod zou komen op een speler. De Limburgers gaan zich wel versterken, al moeten ze zeker geen enorm spelersverloop verwachten bij de achterban. Eén dossier is concreet.

KRC Genk speurt rond naar een linksachter. De club heeft momenteel enkel Joris Kayembe op die positie en afgelopen zomer probeerden ze daar al versterking te halen. Daarin slaagde De Condé en zijn team niet. Thorsten Fink had er liever niemand bij, dan voor een paniektransfer te kiezen.

LEES OOK: Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

Genk zoekt linksachter

Voorlopig heeft Genk nog geen problemen gehad op die positie, mede omdat het ook geen Europees voetbal speelt. Toch zou het handig zijn als Fink daar nog een extra optie krijgt, want een blessure van Kayembe zou immers problematisch kunnen worden. Daarom dat Genk naar een linksachter, die de hele flank kan bestrijken, zoekt.

De leider in de Jupiler Pro League probeerde afgelopen zomer Yaimar Medina aan te trekken en hij staat volgens het doorgaans goed ingelichte Het Belang van Limburg nog steeds op de shortlist van KRC Genk. Al zal dat dossier zeker niet makkelijker zijn geworden.

Medina terug in beeld?

De 20-jarige linksachter uit Ecuador is immers aan een zeer goed seizoen bezig bij Independiente. Daar was hij al goed voor 5 goals en 3 assists in 32 duels. Daardoor is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt gestegen van 600.000 euro naar 2 miljoen euro.

Medina is dus een dure vogel geworden. Als Genk hem wil aantrekken, zal het wellicht een stevige som op tafel moeten leggen. Dergelijke profielen kosten vaak 4 à 5 miljoen euro. Gaat Genk dat op tafel leggen?

Zal Genk hem in jannuari wel kunnen halen?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

5
5
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

12
12
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

18
18
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

24
24
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

218
218
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

274
274
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

117
117
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

48
48
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

517
517
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

102
102
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

117
117
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

149
149
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

139
139
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

432
432
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

137
137
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

166
166
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

165
165
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

201
201
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

593
593
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

169
169
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

170
170
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

412
412

Meer sportnieuws