'Antwerp onder druk: last-minute transferprioriteit'

433 stemmen
'Antwerp onder druk: last-minute transferprioriteit'

Antwerp FC is bezig aan een erg wisselvallig seizoen tot dusver. Afgelopen weekend werd tegen KV Mechelen alweer de derde nederlaag of vijf speeldagen tijd geleden. Extra versterking blijft dan ook welgekomen bij de Great Old.

De Antwerpenaren begonnen deze zomer aan een gloednieuw hoofdstuk. Zo werd afscheid genomen van succestrainer Mark van Bommel en enkele vaste krachten uit de spelerskern. Daarnaast werd de tering verder naar de nering gezet op financieel vlak. Iets wat een duidelijke invloed had op het transferbeleid.

Desondanks kon men toch een aantal interessante aanwinsten strikken. En met Jonas De Roeck werd een geschikte nieuwe trainer gevonden. Dat leidde al bij al tot een degelijke competitiestart. De thuisnederlaag tegen Anderlecht was overbodig, de zeges tegen Charleroi en vooral STVV maakten veel goed.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Extra spits nodig

Maar vervolgens ging de Great Old onderuit op het veld van Club Brugge. En afgelopen zaterdag werd voor eigen volk ook nog eens verloren van KV Mechelen. Met 6 op 15 zijn de Antwerpenaren teruggezakt naar de tiende plaats in het klassement. Al hebben ze dat voor een groot deel aan zichzelf te danken.

Antwerp toonde zich immers bijzonder kwistig met zijn gecreëerde kansen. Zowel tegen Anderlecht als tegen Club en KVM, waren er telkens voldoende mogelijkheden om minstens een punt en zelfs meer uit de brand te slepen. De komst van een extra spits is dan ook geen overbodige luxe.

Overmars pokert

Bij Gazet van Antwerpen bevestigt De Roeck ook dat zo iemand nog op komst is. "We willen er graag nog enkele opportuniteiten bij. Daar werken we hard aan om onze ploeg sterker te maken zodat we naar de wedstrijden toe iets meer keuzes hebben", aldus de trainer. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat de geschorste Marc Overmars achter de schermen maar weinig inkomende dossiers 'warm houdt'. Afwachten dus wat Antwerp vlak voor de transferdeadline nog uit de mouw schudt.

Antwerp is momenteel verzwakt ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

0
0
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

55
55
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

92
92
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

49
49
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

66
66
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

192
192
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

27
27
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

123
123
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

73
73
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

327
327
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

279
279
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

506
506
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

518
518
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

249
249
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

358
358
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

229
229
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

276
276
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

560
560
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

224
224
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

353
353
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

411
411
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

300
300
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

102
102

Meer sportnieuws