'Vrancken verliest smaakmakers: AA Gent zoekt vervangers'

door
'Vrancken verliest smaakmakers: AA Gent zoekt vervangers'

AA Gent hoopt straks tegen Silkeborg door te stoten naar de laatste voorronde van de Conference League. In aanloop naar dat duel worden de Buffalo's nog steeds geteisterd door transferperikelen, zo gaf Wouter Vrancken toe. Al mag hij ook zelf binnenkort nog wat vers bloed verwachten.

Woensdag maakten de Gentenaren officieel de komst van Atsuki Ito bekend. Daarmee staat de teller op inkomend gebied nu op vier stuks in de Planet Group Arena, waar eerder al Andri Gudjohnsen, Max Dean en Mathias Delorge neerstreken. Daarmee blijkt de honger van Arnar Vidarsson en co echter nog niet gestild, want zij zoeken volgens diverse media nog altijd volop naar versterking.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Opvolger van Hong

Naar verluidt staan er momenteel drie profielen met stip bovenaan de Gentse verlanglijst. De voornaamste prioriteit lijkt een nieuwe nummer 10 om een eventueel vertrek van Hyun-seok Hong op te vangen. Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden gaf Vidarsson recent nog toe dat de Zuid-Koreaanse smaakmaker, wiens contract volgende zomer afloopt, zelf graag een stap hogerop wil zetten.

Om hem niet gratis te verliezen blijkt Gent, dat alvast niet meer rekent op Andrew Hjulsager om Hong zijn schoenen te vullen, bereid om mee te werken. Al verlangt het dan natuurlijk wel nog steeds boter bij de vis. Het enige probleem is dat een concrete aanbieding vooralsnog op zich laat wachten. Net zoals in het geval van Jordan Torunarigha, de afgelopen weken zelfs al geweerd uit de selectie.

Vrancken wil snelheid

Hoewel hij zopas opnieuw opgevist werd door Vrancken is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling dat de Duitser andere oorden opzoekt. Om hem te vervangen verkiest de coach nog volgens de krant een snellere verdediger om te koppelen aan Stefan Mitrovic. Gent zou wel pas een versnelling hoger schakelen in dit dossier eens er een oplossing wordt gevonden voor Torunarigha.

Tot slot mikken de Buffalo's ondanks de aanwezigheid van onder meer Momodou Sonko, Franck Surdez, Daisuke Yokota en Matias Fernandez-Pardo, die mogelijk wel eveneens nog andere oorden opzoekt, tevens nog op een kwaliteitsinjectie op de flanken. In dat opzicht doet vooral Hélio Varela nadrukkelijk de ronde. Vast staat alleszins dat Vidarsson en co druk in de weer zijn om deals af te ronden.

In welke linie heeft AA Gent het meest nood aan versterking?

Meest recent

Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

10
10
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

19
19
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

212
212
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

60
60
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

16
16
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

28
28
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

188
188
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

297
297
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

83
83
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

252
252
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

320
320
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

365
365
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

296
296
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

109
109
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

540
540
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

719
719
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

238
238
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

304
304
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

131
131
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

336
336
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

372
372
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

214
214
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31

Meer sportnieuws