'AA Gent komt met keiharde boodschap voor middenvelder'

door
'AA Gent komt met keiharde boodschap voor middenvelder'

AA Gent gaat donderdag op zoek naar kwalificatie voor de play-offs van de Conference League. Daarvoor zal het voorbij Silkeborg moeten, nadat de heenwedstrijd vorige week in Denemarken op 2-2 eindigde. Wouter Vrancken zal daarbij opnieuw kunnen rekenen op Jordan Torunarigha. Een andere naam zal echter nogmaals ontbreken.

In de selectie zal er opnieuw geen spoor zijn van Andrew Hjulsager, want de 29-jarige Deen werd niet ingeschreven voor de Conference League. Ook in de competitie werd de middenvelder echter nog geen enkele keer door Vrancken opgenomen in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: ‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Hjulsager moet vertrekken bij AA Gent

Nochtans is er van een blessure geen sprake. Sacha Tavolieri weet dat Hjulsager van de club gehoren gekregen heeft dat hij op zoek moet naar een andere club, omdat hij niet meer in de plannen voorkomt. Voorlopig is er echter geen transfer in de maak.

Dat komt ook omdat Hjulsager zelf niet zou willen vertrekken. Hij is al drie jaar aan de slag bij de Buffalo's en wil voor zijn plaats blijven knokken.

Deen wil zelf blijven

Maar Gent zou de markt al afspeuren naar gelijkaardige profielen, waardoor Hjulsager dus een strijd lijkt te voeren die bij voorbaat al verloren is. Misschien kan hij dus toch maar beter beginnen speuren naar een andere werkgever.

De spelmaker werd in 2021 nog door Gent voor 1,8 miljoen euro weggehaald bij KV Oostende, maar een onbetwiste titularis was hij sindsdien eigenlijk zelden of nooit. In het verleden kwam Hjulsager ook nog uit voor Bröndby en Celta Vigo.

Kan Hjulsager beter een nieuwe club zoeken?

Meest recent

‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

2
2
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

73
73
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

85
85
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

114
114
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

109
109
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

74
74
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

29
29
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

496
496
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

285
285
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

118
118
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1093
1093
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

658
658
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

56
56
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

585
585
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1276
1276
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

541
541
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

561
561
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

262
262
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

472
472
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1080
1080
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

400
400
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

331
331
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

839
839
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

104
104
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

344
344

Meer sportnieuws