Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

door
Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

AA Gent beleeft alweer geen evidente transferperiode, met in de voorbije weken het vertrek van Tarik Tissoudali naar PAOK en Julien De Sart naar Al-Rayyan. In de Planet Group Arena hopen ze niet nog meer sterkhouders te verliezen, maar dat zal niet evident worden.

Verschillende spelers zijn immers in hun laatste contractjaar beland, met als voornaamste pionnen Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha. Vooral die laatste leek de voorbije weken hard op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: 'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Torunarigha keert terug bij AA Gent

Torunarigha speelde dit seizoen immers nog geen minuut voor de Buffalo's. Hij zat nog op de bank in de heenwedstrijd tegen Vikingur in de Conference League, maar sindsdien nam Wouter Vrancken hem niet meer op in de selectie. De transferzorgen hadden een te grote invloed op de verdediger.

Maar op zijn persconferentie in de aanloop naar de terugmatch tegen Silkeborg kwam Vrancken met verrassend nieuws. "Jordan zal er donderdag weer bij zijn", liet hij immers weten. "We hebben een heel goed gesprek gehad."

Transfer nog niet helemaal uit het hoofd

Dat betekent echter niet dat Torunarigha een transfer uit het hoofd gezet heeft. "Hij heeft een moeilijke periode achter de rug, maar wil de transfersituatie helemaal overlaten aan zijn entourage en opnieuw deel uitmaken van het team", aldus Vrancken.

De terugkeer van Torunarigha in de selectie is wel een flinke opsteker voor Gent. Dat zal na de 2-2 in de heenmatch donderdag in eigen stadion moeten winnen om zich te plaatsen voor de play-offs van de Conference League.

Kan AA Gent hem nog overtuigen om te blijven?

Meest recent

'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

25
25
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

33
33
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

63
63
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

25
25
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

274
274
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

346
346
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

50
50
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

558
558
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

178
178
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

43
43
'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

237
237
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

40
40
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

608
608
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

113
113
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

116
116
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

85
85
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

640
640
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

229
229
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

122
122
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

117
117
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

191
191
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

473
473
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

199
199
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

401
401

Meer sportnieuws