Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

door
Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

AA Gent beleeft alweer geen evidente transferperiode, met in de voorbije weken het vertrek van Tarik Tissoudali naar PAOK en Julien De Sart naar Al-Rayyan. In de Planet Group Arena hopen ze niet nog meer sterkhouders te verliezen, maar dat zal niet evident worden.

Verschillende spelers zijn immers in hun laatste contractjaar beland, met als voornaamste pionnen Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha. Vooral die laatste leek de voorbije weken hard op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Torunarigha keert terug bij AA Gent

Torunarigha speelde dit seizoen immers nog geen minuut voor de Buffalo's. Hij zat nog op de bank in de heenwedstrijd tegen Vikingur in de Conference League, maar sindsdien nam Wouter Vrancken hem niet meer op in de selectie. De transferzorgen hadden een te grote invloed op de verdediger.

Maar op zijn persconferentie in de aanloop naar de terugmatch tegen Silkeborg kwam Vrancken met verrassend nieuws. "Jordan zal er donderdag weer bij zijn", liet hij immers weten. "We hebben een heel goed gesprek gehad."

Transfer nog niet helemaal uit het hoofd

Dat betekent echter niet dat Torunarigha een transfer uit het hoofd gezet heeft. "Hij heeft een moeilijke periode achter de rug, maar wil de transfersituatie helemaal overlaten aan zijn entourage en opnieuw deel uitmaken van het team", aldus Vrancken.

De terugkeer van Torunarigha in de selectie is wel een flinke opsteker voor Gent. Dat zal na de 2-2 in de heenmatch donderdag in eigen stadion moeten winnen om zich te plaatsen voor de play-offs van de Conference League.

Kan AA Gent hem nog overtuigen om te blijven?

Meest recent

'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

0
0
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

4
4
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

17
17
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

136
136
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

126
126
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

48
48
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

169
169
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

24
24
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

92
92
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

180
180
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

162
162
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

337
337
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

209
209
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

77
77
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

237
237
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

343
343
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

351
351
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

104
104
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

411
411
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

509
509
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

213
213
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

134
134

Meer sportnieuws