Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

door
Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

AA Gent beleeft alweer geen evidente transferperiode, met in de voorbije weken het vertrek van Tarik Tissoudali naar PAOK en Julien De Sart naar Al-Rayyan. In de Planet Group Arena hopen ze niet nog meer sterkhouders te verliezen, maar dat zal niet evident worden.

Verschillende spelers zijn immers in hun laatste contractjaar beland, met als voornaamste pionnen Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha. Vooral die laatste leek de voorbije weken hard op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Torunarigha keert terug bij AA Gent

Torunarigha speelde dit seizoen immers nog geen minuut voor de Buffalo's. Hij zat nog op de bank in de heenwedstrijd tegen Vikingur in de Conference League, maar sindsdien nam Wouter Vrancken hem niet meer op in de selectie. De transferzorgen hadden een te grote invloed op de verdediger.

Maar op zijn persconferentie in de aanloop naar de terugmatch tegen Silkeborg kwam Vrancken met verrassend nieuws. "Jordan zal er donderdag weer bij zijn", liet hij immers weten. "We hebben een heel goed gesprek gehad."

Transfer nog niet helemaal uit het hoofd

Dat betekent echter niet dat Torunarigha een transfer uit het hoofd gezet heeft. "Hij heeft een moeilijke periode achter de rug, maar wil de transfersituatie helemaal overlaten aan zijn entourage en opnieuw deel uitmaken van het team", aldus Vrancken.

De terugkeer van Torunarigha in de selectie is wel een flinke opsteker voor Gent. Dat zal na de 2-2 in de heenmatch donderdag in eigen stadion moeten winnen om zich te plaatsen voor de play-offs van de Conference League.

Kan AA Gent hem nog overtuigen om te blijven?

Meest recent

'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

9
9
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

8
8
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

188
188
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

141
141
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

266
266
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

289
289
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

72
72
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

58
58
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

63
63
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

204
204
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

228
228
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

109
109
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

343
343
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

516
516
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

72
72
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

117
117
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1242
1242
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

449
449
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

369
369
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

127
127
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

612
612
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

177
177

Meer sportnieuws