Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

door
Vrancken kondigt verrassende transferwending aan bij AA Gent

AA Gent beleeft alweer geen evidente transferperiode, met in de voorbije weken het vertrek van Tarik Tissoudali naar PAOK en Julien De Sart naar Al-Rayyan. In de Planet Group Arena hopen ze niet nog meer sterkhouders te verliezen, maar dat zal niet evident worden.

Verschillende spelers zijn immers in hun laatste contractjaar beland, met als voornaamste pionnen Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha. Vooral die laatste leek de voorbije weken hard op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Torunarigha keert terug bij AA Gent

Torunarigha speelde dit seizoen immers nog geen minuut voor de Buffalo's. Hij zat nog op de bank in de heenwedstrijd tegen Vikingur in de Conference League, maar sindsdien nam Wouter Vrancken hem niet meer op in de selectie. De transferzorgen hadden een te grote invloed op de verdediger.

Maar op zijn persconferentie in de aanloop naar de terugmatch tegen Silkeborg kwam Vrancken met verrassend nieuws. "Jordan zal er donderdag weer bij zijn", liet hij immers weten. "We hebben een heel goed gesprek gehad."

Transfer nog niet helemaal uit het hoofd

Dat betekent echter niet dat Torunarigha een transfer uit het hoofd gezet heeft. "Hij heeft een moeilijke periode achter de rug, maar wil de transfersituatie helemaal overlaten aan zijn entourage en opnieuw deel uitmaken van het team", aldus Vrancken.

De terugkeer van Torunarigha in de selectie is wel een flinke opsteker voor Gent. Dat zal na de 2-2 in de heenmatch donderdag in eigen stadion moeten winnen om zich te plaatsen voor de play-offs van de Conference League.

Kan AA Gent hem nog overtuigen om te blijven?

Meest recent

Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

23
23
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

6
6
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

9
9
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

40
40
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

145
145
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

110
110
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

125
125
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

295
295
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

32
32
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

156
156
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

146
146
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

143
143
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

199
199
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

330
330
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

266
266
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

113
113
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

91
91
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

45
45
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

96
96
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

810
810
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

102
102
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

425
425
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

152
152
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

284
284

Meer sportnieuws